2737
2734

با اینکه مدرسه خوبی هستم و معدل بالایی دارم ولی فکرمیکنم بتونم از پس کنکور بربیام.

چون هیچ پشتوانه ای ندارم و خانوادم معتقدن ازمون و کلاس چرت و هزینه بیخوده و کمکم نمیکنن.

خودمم و خودم و چارتا کتاب...

کنکورم سال بعده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بخون قبول میشی فقط مهمه درسارو یاد بگیری و نزدیک کنکور ی جمع بندی عالی داشته باشی امتحانارم عالی بده

منم مثل تو فک میکردم امروز رفتم سرجلسه دیدم همرو اگه کامل خونده بودم میتونستم حل کنم واسه همین ممکنه بمونم پشت کنکور

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
2728

عزیزدل بد به دلت راه نده و با این جملات حال خودت رو بد نکن

تلاش کن و توکل کن مطمئن باش بهترین چیزها میرسی

اگر هر در درس های ریاضی و انگلیسی مشکل داشتی کلاس های خصوصی مارو از دست نده😍💫

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
ولی من نکته کنکور و این حرفا اصلا بلد نیستم در حد کتاب

بهم خصوصی پیام بده 

چند تا لینک برات تو تلگرام بفرستم‌

تمام کتاب های کنکور داره تمام فیلم های اساتید معروف هم هست 

با همون ها پیش بری عالی میدی 

فعلا امضا ندارم
2738

این ذهنیت اشتباهه که هر چی بیشتر هزینه کنی بهتر نتیجه میگیری. ادمایی رو میشناسم یه قرون هم هزینه نکردن اما به جایگاه بالایی رسیدن کسایی هم میشناسم که فقط با پول هلشون دادن اخرشم هیچی نشدن

2706