2737
2734
عنوان

زنی ک خرج داره ارج داره، تجربه هاتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 35 پست
بنظر من اصن اینطور نیس مردی ک لیاقت داشته باشه و قدر بفهمه میدونع ک زنش اگ خرج نمیکنه فقط بخاطر اینک ...

خب بلفرض ی مردی نصیبت شد ک اولش باهات راه میاد و الکی قدردانی میکنه اخرسر ک ب جایی رسید هار میشه

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم زنی که مستقله ارج خیلی بیشتری داره

بله🥰صددرصد زنی ک مستقله و دستش تو جیب خودشه خیلی خیلی ارج داره 

ولی نباید بزاره مردش براش خرج نکنه 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

نه به نظرم اینطور نیست بعضی از آقایون با گفته های خواهرشوهر و مادرشوهر قبل از ازدواج پر شدن که زنی که خرج میکنه زندگیشونو سیاه میکنه اگر زن بفهمه چقدر درآمد داره همهشو خرج میکنه مثل شوهر من ،من هم کم کم هر وقت خودش بهم پول میداد اصلا خرج نمیکردم عوضش هر وقت باهاش میرفتم بیرون مثلا میگفتم فلانچی لازم دارم و حتی اگر جایی میرفتیم گرون بود از مغازه میبردمش بیرون میگفتم بریم جای دیگه اینجا خیلی گرونه و با اون پولایی که بهم داده بود هر چند وقت یکبار میگفتم بیا با هم بریم طلا فروشی پولامو جمع کردم یه تیکه طلا بخریم پس انداز بشه الان خیلی فرق کرده خیلی بهم اعتماد داره کارتی که جدا کرده برای پس انداز رو داده دست من روزی ۷۰۰ میزنه به کارته و میگه هرچی دوست داری از اون خرید کن کارت خودمم جدا شارژ میکنه

2728
نه به نظرم اینطور نیست بعضی از آقایون با گفته های خواهرشوهر و مادرشوهر قبل از ازدواج پر شدن که زنی ک ...

خداروشکر امیدوارم همین روند پیش بره 😍

ولی برای همه مردا صدق نمیکنه

بنظرم تو زندگی مشترک دو طرف باید خرج کنن

شما خرج کن واس طرفت و اصا اجازه نده اون واست خرج کنه ✨👏🏻

خب بلفرض ی مردی نصیبت شد ک اولش باهات راه میاد و الکی قدردانی میکنه اخرسر ک ب جایی رسید هار میشه

خوب میگم بحث ذات و لیاقت هس اگ داشته باشه ک باهم خوشیم و‌خوب زندگی میکنیم اگ‌نداشته باشه تفی هس ک من انداختمش زمین هر کی میخواد برش داره برامم اهمیت نداره بره زن بگیره شاید اولش یکم ناراحت بشم و اشک بریزم و....ولی خودمو جمع و‌جور میکنم و مستقل زندگیمو میسازم ک فک نکنه خودمو باختم 

2740

آره دوروبرماهرکی بیشتربخودش میرسه شیکتره خوب میخوره خوب میگرده عزیزتره مردا همینن اگه همه عمرکفش ارزون پات کنی یدفه گرون طلبکارن امااگه همیشه کفش گرون بخری یدفه ارزون پاتو زیارت میکنن

خوب میگم بحث ذات و لیاقت هس اگ داشته باشه ک باهم خوشیم و‌خوب زندگی میکنیم اگ‌نداشته باشه تفی هس ک من ...

این وسط فک کن عاشقشی و خیلی دوستش داری 

کاش مجردا در این مورد نظر ندن 

شما خرج کن واس طرفت و اصا اجازه نده اون واست خرج کنه ✨👏🏻

منکه فعلا مجردم...ولی اگههههه به فرض ازدواج کنم وقتی خودم پول دارم نمیزارم کسی واسم خرج کنه..از یه طرفم حاضر نیستم واسه کسی خرج کنم 

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!

بعضی مرداذاتاهارهستن امابعضیابسته به رفتارز ن هارمیشن زنیکه ندونه براشوهرش زن باشه شیک کنه بوگندنده رفیقش باشه مردکه زن بگیره همه کار ببین چطوربلدمیشه امادیگه فایده ای نداره مردی که رفت رفت

اره دقیقا مردی ک بخاطر من پول پس انداز کنه باهاش برام هرچیزی میخوام بره

ن ادمی ک بدرد نخوره هی باهاش بسازی

بعدشم پیشرفت باید دونفره باشه هطاب ب خانومایی ک میگن با همچیش ساختم

2706