2733
2739

😎

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

باهاش ساختم که کارشو راه بندازه کارش راه افتاد خیانت کرد انگار وجود نداشتم زن گرفت 

خیلیم پولدارن الان 

حیف من 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نگاه به اسم کاربریت میکنم دیگه حرفم نمیاد🙁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
یعنی چی

زنی ک بخودش ارزش میده 

و از خاسته هاش نمیگذره و کوتاهی نمیکنه

و الکی مراعات و قناعت نمیکنه ارج زیادی داره 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

نمیدونم چرا اطرافیان من برعکس بودن تو این موضوع. 😂

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

والا راسته ..من که خرج نکردم و دلسوزی کردم ...الان نه آدم حساب می‌کنه نه با جنگ و دعوا هیچی نمیده

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2740
باهاش ساختم که کارشو راه بندازه کارش راه افتاد خیانت کرد انگار وجود نداشتم زن گرفت  خیلی ...

میگن خرج نکنی خرج یکی دیگه میشه 

همینه

خب نگاه به اسم کاربریت میکنم دیگه حرفم نمیاد🙁

عزیزم😂😂😂 شما حرف بزننننن

بنظر من اصن اینطور نیس مردی ک لیاقت داشته باشه و قدر بفهمه میدونع ک زنش اگ خرج نمیکنه فقط بخاطر اینکه زندگیش پیشرفت کنه بتونه زندگیشو سرو سامون بده شوهرشو بالا بکشه مردی هم ک بی لیاقت باشه همون زن خرج داره ارج داره بهتره زن خرج کنه تا مرد قدر عافیت بدونه 

این جملات مسخره رو بریزید دور، هر کس باید تو زندگیش متفاوت رفتار کنه چون شرایط فرق میکنه، یه نسخه رو ...

عزیزم🥰شما اشتباه این موضوع رو برداشت کردید 

مردها زنی که برای خودش ارزش قائل هست را بیشتر بهش اهمیت میدن و بیشتر دوست دارن.

اگه لباس نخری بخاطر صرفه جویی،اون متوجه صرفه جو بودنت نمیشه ولی میبینه که لباسای کهنه و قدیمی تنت کردی و فکر میکنه به خودت نمیرسی.همینطور مسئله آرایشگاه رفتن و...

مامان خرج نکرد که پولای بابام صرفه جویی بشه

پولا خرج زن دوم شد🙃

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2706