2737
2739

الان تاپیک زدم صدا شنیدم 

اون خونه تقریبا ۱۰دیقه با مامانم اینا فاصله داره ولی بری ته کوچه از دور اون خونه معلومه

من میومدیم کامل زل زدم بهش نگاه کردم نکنه بخاطر اون اینجوری شدم؟

خیلی میترسم واقعا

چیشده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تلقينه عزیزم. از بعد فیزیکیسم اصلا وجود خارجی ندارن... 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
کامل بگو

یه خونه هست تبریز کلا هر کی میره توش دیوونه میشه کل شیشه ها شکسته درش قفل زدن یه ساختمون هست ولی دور برش زندگی میکنن

میگن چندتا دانشجو اجاره کرده بودن اونجا صبح دیدن همه چی وارونه شده یخچال تو سقف هست ک فرار کردن 

2740
تلقينه عزیزم. از بعد فیزیکیسم اصلا وجود خارجی ندارن... 

والا منم مثل شما فکر میکردم.تا اینکه گربه ای که همیشه خونه مامانم اینا بهش غذا میدادم .کلی باهاش درد دل میکردم .جلو روی خودم با صدای بابام مادرمو صدا زد...شاید بگین توهم بوده...ولی مادرم از سالن اومد بیرون رو ایوون گفت بله ؟بابات چیکارم داره صدا میزنه .اصلا کجاست؟من هنگ....و ترس

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
عکسش بزار

خونه مادرم بودم صدا شنیدم بعدش سبزی و چایی از میز ریخته بود زمین انگار یکی دستمال کشیده

طرفای خونه مادرم یه خونه پلمپ شده هست ک میگن جن داره منم میومدیم زل زدم پنجره های شکسته اش نگاه کردم تو دلم گفتم یعنی واقعا خونه جن ها اینجاست الان میگم کاش نگاه نمیکردم

2706