2737
2734

۲ روزه درد زیر شکم دارم و حس پریودی

و درد شدید کمر و زیر دل،بیحالی و سرگیجه

کلی گرمیجات خوردم ولی نمیااااد🤕🤕

شمام قبل پریود همنقد دردتون زیاده؟ یا نشونه تخمک گزاریه؟؟؟

من سیکلام یادم رفته تازه زایمان کردم

اللهم بارک لمولانا صاحب العصر و الزمان💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم بعد زایمان چون رحم باز شده دیگه درد پریودی ندارن خیلیا

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2728
شما قبل پریود،حالتاتون چیه؟ وقتی درد زیر دل وحشتناک دارین و زیر دلتون انگار پر خونه چند روز بعد ...

اسی من قبل زایمانم پریودی هام نامنظم و بدون درد بود اما الان منظم شده و درد شدید و خونریزی شدید دارم انقد پاهام و زانوهام درد میکنه روشون میخوابم که خوابم ببره

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه 

منظورت دهانه رحمه؟یا خود رحم؟من سزارین شدم و پریودی هام وحشتناکه

عزیزم من قبلا نداشتم اصلا...الان تعجب میکنم زیر دلم خیلیی درد میکنه و کمر و لگنم شدید درد میکنه...۳ روزه اینجورم..از دیشب تا الان بیشترم شده ولی پریود نشدم هنوز،با اینکه کلی گرمیجات خوردم خاهر😢

اسی من قبل زایمانم پریودی هام نامنظم و بدون درد بود اما الان منظم شده و درد شدید و خونریزی شدید دارم ...

وای منم چندروزی بعد زایمان خیلی زانو درد داشتم خاهری

میگم که...قبل پریودی هات هم درد زیاد زیر دل و کمر داری؟

چندروز اینجوری هستی تا پریود شی؟

من دو سه روزه اینجوریم 

2740
منظورت دهانه رحمه؟یا خود رحم؟من سزارین شدم و پریودی هام وحشتناکه

من که طبیعی..۲ باره پریود شدم تو فاصله ده روز..مقدررش متوسط بود....ولی ایندفعه اولین باره قبل پریود انقد درد دارم و پریودمم نمیاد! باوجود کلی گرمیجات خوردن!

نمیدونم چرا...

زیر دلم و کمرم شدید درد میکنه + لگنم گاهی تیر میکشه!

من اصلااااا درد پریودی هیچ وقت نداشتم مگر خیلی خیلی خفیف!

بنظرت کی پریود میشم🥹

عزیزم من قبلا نداشتم اصلا...الان تعجب میکنم زیر دلم خیلیی درد میکنه و کمر و لگنم شدید درد میکنه...۳ ...

حلوا رو امتحان کردی؟ یکم حلوا درست کن با چایی دارچین بخور هم خوشمزس هم مقوی هم احتمال داره سریع بشی. من یبار این ترکیب و خوردم بعد یه ساعت اومد

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
من که طبیعی..۲ باره پریود شدم تو فاصله ده روز..مقدررش متوسط بود....ولی ایندفعه اولین باره قبل پریود ...

یه وقت باردار نیستی

وای منم چندروزی بعد زایمان خیلی زانو درد داشتم خاهری میگم که...قبل پریودی هات هم درد زیاد زیر دل و ...

من دلدرد ندارم و دو روز با تاخیر پریود میشم

حلوا رو امتحان کردی؟ یکم حلوا درست کن با چایی دارچین بخور هم خوشمزس هم مقوی هم احتمال داره سریع بشی. ...

وای من اگه بدونی.......

کلی دمنوش خوردم که حاوی : بابونه ، آویشن ، هلیله سیاه ، دارچین ، زنجبیل ، میخک ، رازیانه و...... بود

چنددونه فلفل سیاه خوردم

کلی پیاده روی و ورزش کردم

کلی شکمم رو با روغن سیاهدانه ماساژ دادم

آب هویچ خوردم ، موز خوردم ، مویز خوردم

دلت نخاد....

دیشب یه کاچی بسیااااار گرم ، حاوی : آرد نخودچی ،روغن حیوانی،نبات،دارچین زنجبیل و زردچوبه ، یکم پودر نارگیل ، کنجد ، زعفران و هل و گلاب با سویق درست کردم

دیگه ازینا گرم تر؟🥲۳روزه دل درد و کمر دردم😭

بنظرت با اینهمه کار ، کی پریود میشم....

این دردا تخمک گزاریه یا نزدیک پریود اینجوری میشن آدما؟

من دلدرد ندارم و دو روز با تاخیر پریود میشم

به فکرم افتاده خاهر...ولی من رابطه بدون جلوگیری اصلا نداشتم......الانم هرچی گرمی میخورم ... پریودم نمیاد ولی دردامم تموم نمیشه

چند شب پیش یه جوری درد زیر دلم به کمرم میزد محکم گرفته بود مثل سقط

ولی خیلییییییییییی بعید و نادره....

آخه اصلا سوراخ هم نبود....