2733
2739

هزینه های پردیس فک کنم بیشتره شهریش

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

پردیس ،همون دولتی پولیه 

آزاد ،آزاده دیگه

فرق دارن 

برای رشته من میدونم به جز دولتی های تهران ،آزادش گرونتره تا پردیس 🫤

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پردیس ،همون دولتی پولیه  آزاد ،آزاده دیگه فرق دارن  برای رشته من میدونم به جز دولتی های ...

چه رشته‌ای؟ 

دخترخواهرشوهرم چند سال پیش دندونپزشکی پردیس دانشگاه تهران میخوند. ترمی 60 میلیون پول میداد. سال‌های آخر تحصیلش اوایل ازدواجم بود. من 95 ازدواج کردم. فکر نکنم دانشگاه آزاد به گرد پای پردیس برسه. 

چه رشته‌ای؟  دخترخواهرشوهرم چند سال پیش دندونپزشکی پردیس دانشگاه تهران میخوند. ترمی 60 میلیون ...

پزشکی

دارید میگید تهران ،بله منم گفتم گرونترین پردیسا برای تهرانه ،بعد آزاد ،بعد پردیسای شهرهای دیگه ،حداقل چیزی که دوستام از دوستاشون خبر دارن 

دندون که کلا گرونه ...چون هزینه ی موارد و ... شم باید خودشون پرداخت کنن 

این قیمتی که الان میگین برای اون موقع ...برای سال های آخرش بوده و بعد از علوم پایه قطعا ،چون بیس الان اومده رو همین قیمت برای ترمای اول ...

الان تهرانا که بعضیاشون حذف کردن پولی رو ولی همون ۵۰ الی ۶۰ شروع میشه ،اینا میاد روشون تا ترم اخر کلی ...

دندون آزاد تهران باز از ۵۰ و ۶۰ شروع میشه 

پزشکی ۳۱ الی ۳۲ عادی ،خودگردان ۵۰ ولی پردیسای دولتی دیگه از این کمترن 

الان دانشجوهای ما که با ۸ میلیون شروع کردن ،سال آخرشون دارن ۶۰ میلیون رو میدن دیگه تو دوران بالین 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
پزشکی دارید میگید تهران ،بله منم گفتم گرونترین پردیسا برای تهرانه ،بعد آزاد ،بعد پردیسای شهرهای دیگ ...

یا خدا چه گرون. ملت چطور پول اینا رو میدن. دخترخواهرشوهرم که خیلی کم هزینه تحصیلشو داد. به گفته خواهرشوهرم کمتر از 10 درصد. همه‌ش فاکتور میشد برا بنیاد جانبازان. 

یا خدا چه گرون. ملت چطور پول اینا رو میدن. دخترخواهرشوهرم که خیلی کم هزینه تحصیلشو داد. به گفته خواه ...

خوب ایشون سهمیه داشتن ،برای همون زیاد براشون در نمیومد باز ...

دیگه اونیم که پولشو میده یا خودش داره پولشو در میاره یا خانواده اش داره تلاش میکنه پول در بیاره یا پولداره دیگه 

2738
خوب ایشون سهمیه داشتن ،برای همون زیاد براشون در نمیومد باز ... دیگه اونیم که پولشو میده یا خودش دار ...

آره بابا دخترخواهرشوهرم میگفت خیلی از هم‌کلاسیاش بچه‌های وزیر وزران😅

آره بابا دخترخواهرشوهرم میگفت خیلی از هم‌کلاسیاش بچه‌های وزیر وزران😅

تهران دولتی که بله ،بقیه ی جاها یه سری آدمای معمولی هستیم ،هر چند بینمون پولدارم کم نیست 

تهران دولتی که بله ،بقیه ی جاها یه سری آدمای معمولی هستیم ،هر چند بینمون پولدارم کم نیست 

نمیدونم دولتی بوده یا نه

یادمه میگفتن پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران. یعنی چون دانشگاه تهران بوده میشه پردیس دولتی؟ 

نمیدونم دولتی بوده یا نه یادمه میگفتن پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران. یعنی چون دانشگاه تهران بوده می ...

بله ...

جز دولتی محسوب میشده البته بعضی دانشگاه ها پردیسشون جدا از دولتی بوده ،الان رو نمیدونم ولی بهشتی رو میدونم پردیس و دولتیشون جدان همچنان