2737
2734
عنوان

اعتمادبه نفس داشته باشید

297 بازدید | 15 پست

همیشه عزت نفس واعتماد به نفس داشته باشید 

هیچوقت برای اینکه از کسی تعریف کنید خودتونو پایین نکشید  مثلا به کسی نگید توچقدر خوشگلی من بینیم بزرگه ونمیدونم تولاغری هیکلت روفرمه من چاقم. نمیگم تعریف نکنید ولی همراه بازتعریف خودتونو بی ارزش نکنید  بااین کار شما اجازه میدید هرکسی هرطور خواست راجبتون نظر بده چون خودتون این کارو کردین 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب اینجوری شاید تیکه بندازن بگن فلانی با اون دماغش چقد خودشو میگیره 

خب بندازن چه اتفاقی میوفته  شما سلناگومز باشی ازت ایراد میگیرن  بیخیال برای خودتون زندگی کنید اهمیت ندین دهن مردم همیشه بازه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
چرا میگی ازدواج زیر۲۵اشتباهه؟ از کجا معلوم بعدش خواستگار پیدا شد؟

به نظر من انسان ها معیارهای اصلیشون رو بالای ۲۵ سالگی انتخاب میکنن درمورد خاستگار من نظر‌کلی دادم 

خب بندازن چه اتفاقی میوفته  شما سلناگومز باشی ازت ایراد میگیرن  بیخیال برای خودتون زندگی ک ...

سلنا گومز بنظرم اصلا خوشکل نیس

این کاربری دست ۳نفره، وقتی ج کامنت میدین در کنارش لایکم نکنید! 
2738
سلنا گومز بنظرم اصلا خوشکل نیس

دیگه هرکسی یه نظری داره به نظز من زیباست به نظر شما نیست

خیلی درسته 👌👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من شوهرم انقد خودشو بالا می‌بره و از خودش تعریف می‌کنه که همه بهش احترام میذارن با اینکه کلی اخلاق بد و مشکلات داره حتی خودم من که زنشم نمیتونم بهش بی احترامی کنم هرچی هم میشه مامان بابام طرفداری شو میکنن از بس اعتماد بنفس زیادی داره خودشو بالا میگیره دیگرانم فکر میکنن خبریه

من شوهرم انقد خودشو بالا می‌بره و از خودش تعریف می‌کنه که همه بهش احترام میذارن با اینکه کلی اخلاق ب ...

منم تو زندگی شخصیم همینم :)

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من شوهرم انقد خودشو بالا می‌بره و از خودش تعریف می‌کنه که همه بهش احترام میذارن با اینکه کلی اخلاق ب ...

مبدونید به نظرم کاردرستی هست اعتماد به نفس خیلی خوبه. جدی بودت درمورد خط قرمز ها خیلی خوبه. مثلا شما یه خط قرمز هایی داری اگر ازش رد بشن به شدت عصبی میشی وشاید کلا حذفش کنی. پس دیگران میترسن که ازاون خط قرمزه رد بشن این خیلی خوبه

به نظر من انسان ها معیارهای اصلیشون رو بالای ۲۵ سالگی انتخاب میکنن درمورد خاستگار من نظر‌کلی دادم&nb ...

به نظرت وقتی کسی دانشجو معلمه بیشتر خواستگار داره یا وقتی میره مدرسه واسه تدریس؟

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱
2706