2733
2739

نمیدونم دور و برتون کسی بوده یا خدایی نکرده این بلا سر خودتون اومده تو خانواده یا نه

ولی اینا به شدت موجودات پست و حروم لقمه‌این

مورد دیدم طرف خودش حقوق خیلی بالا داشته و خونه و همه چی

بعد اومده آویزون یه مرد زن و بچه دار شده و مرده دار و ندارشو از زیر دست زن و بچش کشیده و ریخته پای این پتیاره‌ی هر  زه.

کثافتا ینی راضی هم نمیشن برن زن یه مرد مطلقه یا همسر فوت شده بشن که مبادا مسولیت زندگی بیفته گردنشون.

میخوان فقط واسه تفریح و خودشگذرونی باشن  و ته تهش مرده بره زنشو طلاق بده و اینا بیان یه زندگی آماده رو بردارن برای خودشون

الهی تیکه تیکه شن همشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش و ای کاش

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

اره زن بابام کثافت عنتر کاری کزده بابام مارو نمبیینه اصلا حرومی شیطان صفت

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2738
البته اول اون مرد هرزه تیکه تیکه بشه

اون هولم حقش بود 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

کسی نباید تیکه تیکه شه

چون اگه مرده پا نمیداد و زنش و دوس داشت هیچ زن خرابیم اینکارو نمیتونست بکنه

زنه گناه مطلق نکرده ققط خراب و اویزونه

گناه مطلق رو مرده کرده

زنه به کسی خیانت نکرده

مرده ولی کرده

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.
2706