2733
2739

منو شوهرم خیلی همو دوس داریم هیچ مشکلی با هم نداریم هر دو گرم هستیم و رابطمون عالیه 

اخلاق بدی که داره دست و دلبازیشه

دوس داره به همه کمک کنه.پارسال متوجه شدم یکی بهش پیام عاشقانه داده.ازش توضیح خواستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گفت که خواهر دوستشه و مطلقه هست و بدبخت داداشاش اذیتش میکنن یه مقدار پول ازم خواسته منم بهش دادم و ب ...

همینا یکاری میکنن نگاه آدم ها به خانم هایی که جدا شدن بد بشه 😒

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740
گفت که خواهر دوستشه و مطلقه هست و بدبخت داداشاش اذیتش میکنن یه مقدار پول ازم خواسته منم بهش دادم و ب ...

خب ی بار که زنگ زد خودت بردار بگو خانمش هستم بفرمایید

همینکه شوهرت گفته یعنی نظری نداره تقصیری ام نداره

اینا خودشونو میخوان بندازن گردن یکی البته همه مطلقه ها اینجوری نیستنا مطلقه دیدم مهربونننننن ماهههههههههه

عده ی کمی اینجورین یکیشونم بابامو اذیت میکرد بابام اومد گفت منو اذیت میکنن رفتیم حسابشونو رسیدیم

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱

یه مدت گذشت و خبری ازش نبود شوهرم گوشیش همیشه دم دستمون بود و حتی رمزش هم دارم.هر چن وقت از شوهرم سراغ زنه رو میگرفتم میگفت خبری ازش ندارم و پیام نمیده تا بعد حدود یکسال دیشب به سرم زد که گوشی شوعرمو وقتی خوابه چک کنم

2706