2733
2734
عنوان

خاستگاری🚶‍♀️🤍

76 بازدید | 11 پست

کراشم به یکی فامیل نزدیکمون گفته برو از (خودم) خاستگاری کن 

فامیلمون اومد بهم گفت که ازت خاستگاری کرده و گفته اونو میخوام(منو میخواد)

بعد گفت اگه تو میخوایش بله رو بهم بگو من خودم باباتو راضی میکنم 

الان من نمیدونم چی بگم که سبک به نظر نرسم 🤦‍♀️😅

مثلا بگم برین با بابام حرف بزنید؟🥲

شما بودین چی میگفتین؟

همه دردات مال من:)🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو باید فکر کنم بعد فکر کردن بگو اره😂

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2731
اخه بهم گفت فعلا به کسی چیزی نگو🤕 الان هیچکس نمیدونه

خب اول بگو باید فکر کنم بعدم بگو موردی نداره با پدرم درمیون بذارید 

البته باید نامزد کنیم و بیشتر بشناسمش😌

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
خیلی وقت که که بهم گفته فکر کنم فردا شب ازم بپرسه نظرت چیه🥲 اخه قراره بریم خونشون

اععع خوب خانوادت چی میگن تحقیق کردی چجور آدمیه با عقل تصمیم بگیر

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2738
خیلی وقته میشناسمس پسره خوبیه همه ازش خیلی تعریف میکنن 

خوبه دیگ مبارکه

مرسی انشالله که بشه🥲❤️

ایشالله