2737
2739

چند تا دختر باهم داشتیم حرف میزدیم

داشتن میگفتن ک پسرا الکی میگن دخترا پول پرستن

خودشون عرضه پول درآوردن ندارن بعد ب ما میگن پول پرست

خب برو کار کن آدم باش پول دربیار

همشون هم عقیده بودن

جالب بود فقط من عقیدم فرق داشت برا همین سکوت کردم نگفتم ک با این وضع مملکت اصلا بزاریم حقوق ۲۰ یا ۳۰ تومن ب چی میشه رسید؟؟؟!!!!

تعجب کردم واقعا از طرز فکر هم جنس خودم

بعد من بااینکه همه چیم از اونا خوب بود و یه دختر مستقل همچین طرز فکری نداشتم و جالب اینجاست یه خواستگار در سطح خودمم ندارم ، بعد اونا آنچنان خواستگارایی داشتن

اونام مفرح پولدار ک تو جیبی شون رو از پدرشون میگرفتن

هی خدا عدالتت کجاس

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا وقتی پسرا به قیافه زن توجه کنن ماهم ب پولشون توجه میکنیم تمام

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
تا وقتی پسرا به قیافه زن توجه کنن ماهم ب پولشون توجه میکنیم تمام

مگه ما ب قیافه توجه نمیکنیم 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2738
اخه ادم تو قبر میره با خودش پول میبره چرا انقدر دخترا بد شدن اصلش عشقه پول چیه اخه

با احترام مخالفم اتفاقت به پزشک دکتر جران نخورده پول نداشته باشی هیچی نیستی الان آمار قبولی های بهترین رشته تا کسایی هستن که بیشترین هزینه رو کردن برای کنکور 

هزینه مدرسه بالاست هزینه زندگی بالاست به قول معروف گشنه گی زیاد نکشیدی که عاشقی یادت بره

این همون قدرت انرژی هست ک هرچی انرژی بده همونو از دنیا پس میگیری یا اینکه هرچی از خدا بخوای هرچند زی ...

پس چرا ب ما نداد

با احترام مخالفم اتفاقت به پزشک دکتر جران نخورده پول نداشته باشی هیچی نیستی الان آمار قبولی های بهتر ...

اتفاقا من سختی زیاد دیدم که میگم!!!

مادر من وقتی با بابام ازدواج کرد که بابام از زندگی ی موتور داشت و کارگر بود ، اونم فقط بخاطر مهربون بودنش و اخلاق و مردم داری و خدا شناس بودنش

الان با حمایت کردن مادرم اتقدر روحیش قوی شد که دوتا مغازه داره نمایندگی داره خرج دوتا بچه بی سرپرستم به عهده داره

باورر کن اگه عاشق باشی خدا واست برکت میفرسته خیلیم میفرسته مادر پدرم از مستاجری رسیدن به خونه دار شدن برکت زندگی ام خیلی زیاد میشه 

منم با احترام مخالفم 

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
نخواستی لابد دلی بخوای میده من خواستم بهترین خوشگل ترین خوش تیپ ترین شوهر بهترین رشته رو داد

حتما پیش خدا خیلی عزیزی

نمیوونم من سالهاست خواستم و نشده

دلی خواستم گریه کردم زجه زدم بارها و بارها

با زبون خواستم نشد

با گریه خواستم نشد

اصلا هیچ

ن تو مجازی

ن حضوری تو دانشگاه 

البته دانشگاهمون اکثرا دخترن

موندم چیکار کنم کجا برم

اتفاقا من سختی زیاد دیدم که میگم!!! مادر من وقتی با بابام ازدواج کرد که بابام از زندگی ی موتور داشت ...

عریزم اون قدیم بود 

الان زندگیا خیلی سخت شده

پسر پدرش پولدار نباشه دیگه هیچی میشه کلا

حتما پیش خدا خیلی عزیزی نمیوونم من سالهاست خواستم و نشده دلی خواستم گریه کردم زجه زدم بارها و باره ...

نه عزیز دلم دیر نیست مادر من انقدر صبر کرد تا ۳۰ و خورده ای سالگی ازدواج کرد

اصلااااااا عجله نکن اصلااااااا چندین بار دعا سلامتی امام زمانو نذر کن اول به نیت سلامتی امام زمام بعدم نیت خودت

من اینو همه جا میگم

امام رضا ام امام ازدواجههههههه

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
2706