2733
2734

توی دوره اشنایی بودیم چند وقت پیش بحثمون شد رومون توی روی هم باز شد 

منم گلا دیگ قیدشو زدم با خودم گفتم رابطه ای ک از الان اینجوری رومون توی روی هم باز شد رو  نمیخوام 

فرداش پی داد سلام من ج ندادم الان بعد از چند روز پی داده دوباره سلام چطوری 😑😑😑  میخوام تگ جوابم بله باشه  خودمو سبک نکنم پیشش ارزشمو حفظ کنمم و الانم بفهمه که ناراحتم  

چیکار کنمم الاننننن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاک کن بره

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   
2731
2740
چی کنمم پسر بدی نیس منتها دست گرفتس خسیس نیست فقط خیلی به فکر کار پولش و درامده  میترسم بعدا خر ...

از الان بدون تعارف براش شرط بذار 

ولی کوتاه نیا

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
می خوای باهاش ادامه بدی یا تحت هیچ شرایطی اصلا نمیخوای؟

راستش ازش ناراحتم و دلم ترسیده از برخورد اونروزش یه حرفی زد نازاحتم شد گفتم هنوز شروع نشده اسن حرفو زد اگ بعدا توی زندگی مشترک دعوامون بشه دیگ قراره چی بگه  

خلاصه میکنم من ی حرفی زدم اون روز بحثمون شد دراومد گفت همین اش دهن سوزی نیستی معذرت خواهی هم نکرد    

چجوزی بهش بفهمونم که  باید معذزت خواهی کنه نمیخوام ارزشم پایین بیاد میخوام یاد بگیره از الان همچین حرفی نزنه 

دلم ۷۰ درصد ازش زده شده سر اون حرف 

اگر فکر کردی و به این نتیجه رسیدین که بدرد هم نمیخورین خیلی واضح بهش بگین که تفاهم ندارین و تمام

پسره کاریه خیلی ب فکر درامدو خونه س  مامانم دلشه براش میگه خوبه اشتباه نکن ولی دلم ازش گرفته میترسم  بالا واسه یکی توضیح دادم بحثو بخونش 

از الان بدون تعارف براش شرط بذار  ولی کوتاه نیا

راستش ازش ناراحتم و دلم ترسیده از برخورد اونروزش یه حرفی زد نازاحتم شد گفتم هنوز شروع نشده اسن حرفو زد اگ بعدا توی زندگی مشترک دعوامون بشه دیگ قراره چی بگه  

خلاصه میکنم من ی حرفی زدم اون روز بحثمون شد دراومد گفت همین اش دهن سوزی نیستی معذرت خواهی هم نکرد    

چجوزی بهش بفهمونم که  باید معذزت خواهی کنه نمیخوام ارزشم پایین بیاد میخوام یاد بگیره از الان همچین حرفی نزنه 

دلم ۷۰ درصد ازش زده شده سر اون حرف  

الانم معلوم نیس هدفش چیه پی داده سلام چطوری 

راستش ازش ناراحتم و دلم ترسیده از برخورد اونروزش یه حرفی زد نازاحتم شد گفتم هنوز شروع نشده اسن حرفو ...

فقط جواب بده سلام

نگو خوبم یا مرسی یا چی 

بعد مثلا هر سوالی پرسید بگو بابت رفتار و حرفای اون روزت ازت دلخورم و بعدش همه حرفای دلت رو بهش بگو 

2706