2733
2734

سلام شیشه شیر پسرم پیرکس اونت هست هر چند وقت بجوشونم ؟بعد باید هر وعده سه پیمانه بخوره ؟چهارده روزش هست ،میشه بعد از شیر مادر به فاصله ده دقیقه شیر خشک داد ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
شیرت خودت کافی نیس ؟

حس میکنم کافی نیس چون بعدش با ولع شیر خشک میخوره بعد از شیر خودم نمیخایه وگاهی بی قراره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سوال اولت هربار باید بشوری ولی نیاز بجوشونی

سوال دوم خیر هرچقدر خودش بخواد میخوره

سوال سوم بله بهتره بعد از شیر مادر شیرخشک بخوره ولی بینش بادگلو بگیر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
هفته ای یه بار بجوشون

میگم ترک برنمی‌داره شیشه اش یا پلاستیکش ذوب نمیشه ؟ چند دقیقه بجوشونم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سوال اولت هربار باید بشوری ولی نیاز بجوشونی سوال دوم خیر هرچقدر خودش بخواد میخوره سوال سوم بله بهت ...

یعنی چهار پیمانه بزنم که اگر خورد دیگه از این بعد چهار تا بزنم ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
یعنی چهار پیمانه بزنم که اگر خورد دیگه از این بعد چهار تا بزنم ؟

هر چند تا میخوره باید چند بار امتحان کنی تا متوجه شی ، من تا سه ماهگی دادم بعد از شیر من یبار ده سی سی میخورد یبار ۳۰ انقدر خراب شد ریختم دور تا فهمیدم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
میگم ترک برنمی‌داره شیشه اش یا پلاستیکش ذوب نمیشه ؟ چند دقیقه بجوشونم 

نه هیچی نمیشه یه ده دقیقه بجوشه

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....