2733
2739
عنوان

به نظرتون الان رشته های تاپ چیا هستن؟🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 36 پست
گفتم کنکوریا جواب ندن😐😂😂

کنکوریا ادم نیستن مگه

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
گفتم کنکوریا جواب ندن😐😂😂

خب عزیزم بگو نمیخوای راجب این 3تا رشته بشنوی

دیگه کنکوریها جواب ندن و فلان یعنی چی

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندان  فیزیوتراپی  دارو  پزشکی  به ترتیب درآمد گفتم  البته پرستیژ پزشک ...

عزیزم دارو سرمایه میخواد برای داروخونه زدن اگ کسی نداشته باشه راه پردرآمدش چیه؟ باید بره تو داروخونه بقیه وار کنه یا میتونه مدرکش بده کسی ک سرمایه داره و پول در بیاره اونجوری

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
کنکوریا ادم نیستن مگه

نه بابا این چ حرفیه 

اینو به این خاطر گفتم چون کنکوریا به خاطر فصار کنکور شدیدا تحت تاثیر فشار روانی پشت کنکور هستن و نمی دونن  تو دنیای واقعی پزشکی دندون دارو امقدرم ادم شاخی نیست 

اصلا دارو بخونی مجووز دارو خونه میدن یا نه 

بعد سرمایه از کجا بیاری 

بعد یکی همزنان با تو لوازم یدکی باز کرده و در امدش از دار خونه بیشتره و تو وقتتو تو دانشگاه،تلف کردی 

این ها واقعیت های جامعه ست 

اون دکتر مهندسایی که پولدارن ماهی یه ماشین عوض میکنن دد واقع گلچین های رشته خودشونن وقتی میریم دکتر رندوم نمیریم یه مطبی میگردیم بهترینشو میریم 

بعد فکر میکنیم هرکی سردش بزنه مطب دکتر لابد پول پارو میکنه

2731
نه بابا این چ حرفیه  اینو به این خاطر گفتم چون کنکوریا به خاطر فصار کنکور شدیدا تحت تاثیر فشار ...

دقیقا 

ب نظرم دندون و فیزیوتراپی از همه تضمینی تر هستند هم تو درآمد و هم دیگ رشته های باپرستیژ و تاپی هستند خدایی 

تا دارو ک ریسک داره و پزشکی ک دیر ب درآمد میرسه و تازه اونم عمومیش چنگی ب دل نمیزنه 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
خب عزیزم بگو نمیخوای راجب این 3تا رشته بشنوی دیگه کنکوریها جواب ندن و فلان یعنی چی

بیشترم هدف تاپیک این بود ببینم سواد و اگاهی ملت نسبت به رشته ها چقدره رشته های جدید مثل

مهندسی هوش مصنوعی 

پردازش داده 

و اینها اومده خواستم ببینم اصلا کسی به اینا اشاره میکنه و یا هموز موندن تو ۱۰ سال پیش 

2740
نه بابا این چ حرفیه  اینو به این خاطر گفتم چون کنکوریا به خاطر فصار کنکور شدیدا تحت تاثیر فشار ...

خب عزیزم پس باید بپرسی کدوم رشته ها درامدش حتمیه 

پرسیدی کدوم رشته ها کلاس دارن که خب الان همه همین س رشته رو خیلی به به و چه چه میکنن هر چند نظر مرد مهم نیست مهم خود ادمه که واقعا استعداد و علاقش تو چیه

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
دندونم باگش اینه تو کلا با یه دندون در گیری و یکم باید در گیر بازار یابی بشی 

ولی در کل خیلی خوبه 

مخصوصا اگ چندین سال جا بیوفتی 

هر شغلی باگ داره عزیزم

ی شغل بدون باگ نام ببر شما

فرهنگیان از نظرت چطوره راستی؟ 

بیشترم هدف تاپیک این بود ببینم سواد و اگاهی ملت نسبت به رشته ها چقدره رشته های جدید مثل  مهندس ...

عزیزم تو ایران جز پزشکا ‌‌و رشته پزشکی بقیه رو‌ آدم حساب نمیکنن و مهم و باارزش نمی‌دونن برای همین وضع جامعه اینه!! آگاهی و فرهنگی در مورد رشته های آینده یا فناوری و تکنولوژی و افراد مخترع و مبتکر و مستعد و علاقه و اینا ندارند 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشترم هدف تاپیک این بود ببینم سواد و اگاهی ملت نسبت به رشته ها چقدره رشته های جدید مثل  مهندس ...

اولا اینکه هر رشته کاربرد خودشو داره 

دوم اینکه رشته های مثل پزشکی و دارو و دندون، رشته های واقعا تاپی هستن ن تو ایران بقیه کشور ها هم همینه 

همین پزشکا نباشن، یا هی قرار بشه احترامی نمونه براشون، کم کم میرن، چیزی ک الان داره اتفاق میوفته و نتیجش شده افزایش ظرفیت و گرفتن تعهد ک کشور رو حداقل تا چند سال نتونن ترک کنن

ک پیش بینی هم شده اینجور ک دارن پیش میرن، بخاطر ی عمل ساده چند سال دیگه پاشن برن چقدر خرج کنن برن خارج کشور

حالا شما بگو تفکر مردم مال 10 سال پیشه

تاسف داره درکتون در همین حده، دیگه چی میشه کرد 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
اولا اینکه هر رشته کاربرد خودشو داره  دوم اینکه رشته های مثل پزشکی و دارو و دندون، رشته های وا ...

در جواب باید یه تومار بنویسم ولی در این حد بسنده میکنم که اسن درواقع مهندسی و صنعت هست که داره علم پزشکی رو میبره جلو این دستگاه های مثل ام ار ای و دارو ها ی شیمایی و کارنجات صنعتی هستن که دارن علم پزشکی و روند درمان رو میبرن جلو 

پزشکی که چند تا مریض دیده و کلی تشخیص غلط میده هیچ جای دنیا به درد نمیخوره  در ثانی خیلی طول نمیکشه این فرایند ساده که پزشکا انجام میدن یعنی تشخیص توسط هوش مصنوعی انجام بشه 

در ضمن پزشکا هم عاشق چشم ابرو ما نیستن اگه میتونستن میرفتن حتی اونایی که اصلا تعهدی ندارن منتهی اونجا هم یا براشون نمیصرفه  یاهم هم براشون نریختن اونحا هم باید یدور دیگ از اول بخونن  و مدارک پزشکی که مورد تایید اوناست رو بگیرن

2706