2737
2734

سرویس طلا عروسی میخواستم بخرم به شوهرم گفته ما حرف نزدیم که طلا بخریم شوهرم مخفیانه ازش خرید برام الان تو شهر ما رسم اینه که خانواده داماد رویه ی لحاف تشک و بخره عروس هم خود تشک و لحاف و بازم برگشته به شوهرم گفته ما اونارو حرف نزدیم که واقعا با این آدم نمی‌دونم چیکار کنم به شوهرم گفتم نمیدونستم همچین آدمایی هستین واسه همه چی ازتون امضا و اثر انگشت می‌گرفتم بعد شوهرم برگشتم خندید گف شوخی کردم میخواستم امتحانت کنم گف اصلا وقت نکردم بگم در خالی که مطمعنم حرف خودشه و این حرفو گفته مادرش بنظرتون با این مادر شوهر گدا چیکار کنم بعضی وقتا میگم ارزش ندارن اصلا یدونه جهیزیه ام ببرم خونشون از پدرش از مادرش واقعا بدم میاد میبینن دست تنهاس دستش خالیه پسرشون یه ریال نه واسه عروسی نه خونه کمک نمیکنن در حالی که به خودشون خونه و مغازه نو ساز میکنن چجوری به مادر شوهرم بگم لحاف تشک و می‌خوام عکس بفرستم از اینستا بهش بحث لحاف تشک نیستا حرص میدن به آدم هی میگه حرف نزدیم کههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو جهاز ندارم چون نه حرف زدیم ن اینکه واقعا وضیفه سماست اونا دختر خواستن پدر و مادرتم دادن تموم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2738
بگو جهاز ندارم چون نه حرف زدیم ن اینکه واقعا وضیفه سماست اونا دختر خواستن پدر و مادرتم دادن تموم

به خود من نگفته حرف نزدیم می‌خوام بگم چی بگم که بخرن 

خب رسم هاتون متفاوت هست،همون اول باید صحبتش رو میکردین

عروس عمه ی منم هر رسمی که داشتن میگفتن باید اینو داماد بخره اونو بخره ولی هر چیزی که ما رسم داشتیم خونواده عروس انجام بده رو قبول نمیکردن و میگفتن ما رسم نداریم

❤️🧡
بنظرم تو ک خود لحاف تشک ک هزینه شم بالاس میخری روکشش رو هم بخر اصلا ارزش نداره ازونا بخوای،البته نظ ...

آخه حرصم میاد اصلا نمیخام ببرم دیگه لحاف تشک نمیخام سوارم بشن

عزیزم چقد شوهرت خوبه واقعا ادم درستیه! 

زیاد لج نکن باهاشون خودتم تو چش همسرت خراب نکن سعی کن بکشیش سمت خودت 

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
2706