2737
2734
عنوان

بنظرتون زدن این حرفا طبیعی هست !؟

399 بازدید | 21 پست

جاریم پنج ماهه ازدواج کرده ، و برادرش دیشب ما رو پاگشا کرد ، مادر جاریم جلوی مادر شوهرم برگشته بهم میگه قصد بچه دار شدن نداری؟. سن می‌ره بالا قند و فشار میگیری نمیتونی بچه دار شی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سال زجر کشیدم و کاملا درکت میکنم

سعی کن زیاد بهش فکر نکنی و همیشه جواب سر بالا بدی 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2731

مادر جاری منم همیشه تیکه نازاییمو بهم مینداخت الان که باردار شدم لال شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

بگه/برای این مورد با احترام می گفتین خودمون تصمیم می گیریم. کلا باید طوری رفتار کنین که دیگران هیچ وقت نتونن وارد حریم خصوصی شما شن. 

البته شاید از دلسوزی و بی منظور این حرف رو زده ولی در کل بهتره که هیچ بنی بشری به جز شما و همسرتون نتونه درباره زندگی مشترک و مشائل شخصی شما صحبت کنه.

2738
چی جواب بدم مثلا؟!

من هر سری بهم میگفتن یه جوری سر سنگین جواب میدادم 

مثلا میگفتم فعلا بچه نمیخوایم هروقت موقعش شد ان شاءالله میاریم

وقتی بهم میگفتن دیره زودتر بیار من ۲۷ سالمه بهشون میگفتم الان ۳۰ ساله هاش هم مجردن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگه/ شما هم بگین برای این مورد با احترام می گفتین خودمون تصمیم می گیریم. کلا باید طوری رفتار کنین که ...

چی جواب بدیم که محترمانه باشه و طرف حد خودشو بدونه 

مخصوصا وقتی مهمون خونت هستن یا مهمونشونی نمیشه خیلی سربالا جواب داد

چقدر بیشعوررر

باورت نمیشه زنگ میزد مادرشوهرم ببینه جنسیت بچه من چیه 

چون میدونست مادرشوهرم همش میگه باید پسر بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی جواب بدیم که محترمانه باشه و طرف حد خودشو بدونه  مخصوصا وقتی مهمون خونت هستن یا مهمونشونی ن ...

بگو هر وقت خودمون صلاح دونستیم اقدام می‌کنیم انشالله ، چرا انقد مراعات اینا رو می‌کنی ؟؟ مگه اونا مراعات حرف زدن با تو رو میکنن محکم جواب بده كه آخرین سوالشون باشه

2706