2737
2734

دو هفته دیگه عقد داداشمه و بعدازظهر تا شب تالاره به نظرتون بد میشه تو عقد داداشم لباس مجلسی کوتاه عروسکی بپوشم و اینم بگم که مجردم و قدم ۱۶۵ عه هیکلمم معمولیه ۵۸ کیلوام

با اجازه استارتر 

سلام عزیزان

من کانال پوشاک دارم همه لباسها شیک و خوشگل هستن برای همه سلیقه ها با قیمت های مناسب😍

خوشحال میشم عضو بشید و از اجناس دیدن کنید👌

https://eitaa.com/Dress_woman_shahrzad

( روی لینک نگه دارید تا آبی بشه بعد باز کردن را بزنید و گزینه پیوستن و مشاهده در پیام‌رسان ایتا و بعد ایتا را انتخاب کنید و حتما عضو بشید😉)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه

×•در صف نان، انتظار نوبتمان را میکشیم. زنی که پوشیده تر از مادرم است نوبتش شده نانش را میگیرد و با نگاهی پر از خشم به مادرم با چشمان نیمه بازش با دندان‌های فشرده زیر لب استغفار می‌کند، موقع رفتن دوباره به مادرم و مردی که در صف آقایان منتظر نوبتش است و در عین حال به مادرم زل زده است، نگاهی می‌اندازد اما عصبانی و خشمگین البته بیشتر نسبت به مادرم! دور میشود و من درک نمیکنم که چرا آن زن خود را خدا، مادرم را شیطان و مرد را آدم میدید؟ آیا او از اینکه مرد با نگاه به مادرم خودش را آلوده به گناه میکرد، ناراحت بود یا از اینکه این توجه فقط به سمت مادرم بود و خودش دیده نمیشد یا شاید فکر میکرد ظرفیت جهنم پر شده و مجبور است این دو انسان گناهکار را در خانه خود نگه دارد؟..•× 📖چند قطب زمان | ✎#الناز_غلامی_فهیم...וتوی این دنیا به اندازه کافی بدی هست! دیگه لازم نیست آدم عمدا دنبالش بگرده.. •×

نه بستگی به اندام وقدووزن ورنگ پوستت داره 

اگه خیییلی سخت گیرن میتونی یه چیز دیگه بکیری

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740
نه بستگی به اندام وقدووزن ورنگ پوستت داره  اگه خیییلی سخت گیرن میتونی یه چیز دیگه بکیری

نه بحث سخت گیری نیس میخوام ببینم بلند بهم میاد یا کوتاه حالا من دو تا عکس میزارم ببین کدوم قشنگ تره