2733
2739
عنوان

یه چیز میگم مسخره ام نکنید

395 بازدید | 32 پست

صبح اومدم خونه مادرم ...بچه ها گریه کردن روبرو خونه یخ فضا سبزه همه رفتن اونجا من موندم خونه رو مرتب کنم ک بیان ناهار بخوریم

چنددفعه یه بچه صدام کردم اسم پسر خواهرم ائلمان هست گفتم ائلمان جان چرا برگشتی چیزی جا گذاشتی کسی جواب نداد 

دوباره یکی صدام زد و خندید گفتم آی شیطونا الان میام بهتون میگم رفتم خونه رو گشتم دیدم کسی نیست 

برگشتم آشپزخونه دیدم سبزی ک پاک کردم همه ریخته زمین لیوان چایی افتاده زمین ...الان شال و مانتوم برداشتم دویدم بیرون ب مامانم هیچی نگفتم ولی از ترس فقط میلرزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسمش چیه 

چرا نمیتونم تلفظ کنم؟

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740

ائلمان؟ 

چیز خاصی نبوده جن بوده جن 

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
تورو خدا نخند نمیدونی چه حالی شدم پاهام سست شده

وشخی میکنم فداتشم من خودم سیزده بدر تنها بودم قشنگ از اتاق شنیدم کسی در کمدارو باز می‌کنه می‌بنده توراه‌پله می‌دوعه دگ‌رفتم خونه داییم اینا از ترس

2706