2733
2739
عنوان

نگاه و توجه خاص شوهرم به خاهرش... حسودیم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 49 پست
دوساب

منم گاهی اعتراض میکردم ک ابجیتو بیشتر دوس داری..اونم میگه تمام تلاشم توی زندگی برای توعه،شب و روزم کنار تو ام...بفکر رفاه تو ب فکر آینده مون ..خواهرمه دوستش دارم اما ن اندازه تو

اکه اونو بیشتر دوس داشتم کنار اون بودم...قانع میشم‌.‌.بعد اینکه احتمالا خواهرش مجرده چون تا وفتی مجردن بیشتر با هم جورن‌‌‌‌..وفتی دو طرف بچه داشته باشن رسما اون حس تو از بین میره چون هر کی پی کار و زندگی خودشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔

غصه نخور عزیزم 

شوهر منم (کنارم نیست) وسط تلفنی حرف زدنمون میگه ببخشید من قطع کنم به مامانم زنگ بزنم 

اولش ناراحت میشم بعد میگم خب مادر برا اکثر ادما منبع آرامشه و الان همسرم که عاشقشم تحت فشار عصبیه به فلان دلیل چرا نخوام آروم بشه 

یعنی منطقی که فکر میکنم آروم میشم (البته کتاب روابط هم زیاد خوندم..محکم در آغوشم بگیر، ازدواج بدون شکست، هنر عشق ورزیدن، پنج زبان عشق و...)

2731

کلا وقتی پسرازن میگیرن.گرایششون نسبت به خانوادشون بیشترمیشه...۴-۵سال قبل همینا رو اگه ببینی برادره نمی‌دونست خواهرش کلاس چنده...یا گاهی اوقات اسم خواهرشو یادش نمیومد ..حالا که ازدواج میکنن به خاطر اینکه.دل عروسو بچزونن ومثلا بگن ما خیلی هوای همو داریم ونمیزاریم هیچی بینمون فاصله بندازه.....عزیزم از حسادت عروس بیچاره اینکارارو میکنن ،اصلا حساسیت بخرج نده که بدتر میکنن وبیشتر حرصتودرمیارن 

بنظرم شما خیلی قوی هستی

ممنون عزیزم امیدوارم همینجور که گفتی باشم 🥰

شاید باورت نشه اوایل اشناییمون تا زمان ازدواج و حتی اوایل ازدواجمون اینقدرررر بی منطق و زودرنج بودم و تند برخورد میکردم که همش یا قهر بودیم یا اگرم اشتی بودیم دو ثانیه بعدش دعوامون میشد

کتابایی که خوندم خیلی تاثیر داشت پادکستایی که گوش کردم (پادکستای دکتر علی صالحی از جافکری رو حتما گوش کن عالیههه)

2740
چرا ولی تنهام شهر غریب تو تاپیکای قبلیم گفتم حقیقتا خودم خاستم بیاو

😐😐😐تقصیر خودته خواهر شوهرت و آوردی خونت کردی بچه شوهرت خب معلومه عادت می‌کنه یه خواهرش ولی دور بمونه شما دوتا تنها باشید دیگ شوهرت می‌فهمه خونواده جدا تشکیل داده فقط تورو داره بجای اینک بچه بیاری بشین خونواده رفتی خواهر شوهرت و آوردی عقلت کجاس؟

چ خوب اتفاقا منم همینجوریم الان

کتاب ازدواج بدون شکست دکتر گلسر رو بخون حتماااااااااااا + پادکستای دکتر صالحی از جافکری 

البته اینم بگم سن خیلی تاثیر داره بلوغ فکری و احساسی و عقلی خیلی مهمه 

2706