2737
2739
عنوان

سه سال پیش که بابا من فوت شد

285 بازدید | 32 پست

جاریم حتی یک پیام تسلیت بهم نداد با اینکه خونمون یک قدمی همدیگه است

اصلا هم با هم مشکلی نداشتیم 

حالا من میخاستم باباش که مرد تلافی کنم 

حالا بارداره و من تصمیم گرفتم حالا که اون شعورش نکشید یه تسلیت بگه منم اصلا دیدن بچش نرم 

البته باباش هم که مرد نمیرم 

خوبه اینطوری

آخه از بابا مهمتر تو دنیا هست که یه تسلیت رو نگفت

هیچی نگو سکوت کن!🤫 وقتش که شد رحم نکن😉

با هرچی اروم میشی همونکارو بکن

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

در بی فرهنگی اون شکی نیس

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

همین کینه ی سه ساله شمارو بازنده کرده حالا ادامه ش که مشخصه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

چه بیشعور بوده 

ما چون شهر غریبیم ‌سی میمیره می‌بریم شهر خودمون خاک میکنیم 

همه آشناها و فامیلا ۵۰۰ کیلومتر راه میان شهرمون برا تسلیت

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اگه شمام مثل اون رفتار کنی فهم و شخصیت خودتو پایین کشیدی

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2706