2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب رفته دل خواهرش خوابیده انقدتپش قلب گرفتم و دست و پام یخ کرده به خدا خسته شدم گاهی اینجوری خودش دیده من این حالو دارم رفته زیر پتو اون چراغ خاموش بوس و... به زور انگار دیگه اومد اینور خوابید توروخدا اونایی که میگن حسودیش ماها رو هم درک کنید خودتون تحمل این رفتار هارو ندارید داشتم سکته میکردم از حرص

2731

من ی خواستگار داشتم گفتم همینجوری ی مدت باهاش باشم تا نامزدی 

برای اولین بار رفتم باهاش بیرون با ناشین

بعد به قدری این بشر مامانی بود که حالم بهم خورد زنگ میزد برا مامانش صداشو لوس لوسی میکرد 🤢🤢 

هر پنج دقیقه یکبار زنگ میزد به مامانش که داره چیکار می‌کنه  

منم همون موقع گفتم ی کار پیش آمده برام می‌خوام برم و از اونجا به بعد به مامانم گفتم زنگ بزنه و بگه که من نمیخوامش

2740
من ی خواستگار داشتم گفتم همینجوری ی مدت باهاش باشم تا نامزدی  برای اولین بار رفتم باهاش بیرون ...

به خدا راحت شدی من مشکل خود شوهرمه میفهمه من دوست ندارم یا تو جمع جلو همه اینو ماچ میکنه به خدا با همه چی این بشر ساختم حتی دیشب بهش گفتم اومده دیده دست و پام یخه گفتم استرس نده تاحالا بهت نگفتم اما نقطه ضعف منو فهمیدی نکن دوباره امروز ماچ و....

2706