2733
2734

من گذشته سختی داشتم تاپیک قبلیم داستان جداییم نزدیک بله برونمو توضیح دادم

از این طرفم خیلی خواستگار دارم چون خیلی تو اجتماعم

دوستم گفت اینو زنگ بزن ۱۲٠ میگیره ایندتو میگه

اما دقیق زنه بهم نگفت همه چیو

گفت اون پسره ک جدا شدی خیلی تو فکرته و صد در هزار درصد تا برج ۹ سمتت برمیگرده تا الانم ک نیومده پیگیر احوالت هست ولی مادرش براش دعا کرفته ک سمتت نتونه بیاد و از سرش بیفته حتی زورشم کردن یکی دیگه رو بگیره، اینارو من خواستگاریشو شنیده بودم راست بود ولی گفت صد در صد تا برج ۹ میاد اما ازدواجتون بستگی ب خودت داره و خانوادت

بهم گفت تو خانوادت حکمرانی هست تو با هرکی بخوای ازدواج کنی با بحث و دعوا هست و سخته تو سه مرحله هی میرن و میان تا ازدواج کنی و تا دو سال و نیم اینده طول میکشه، گفتم راست میگی مادرم اینجوری سختگیره منو ب هیچکس نمیده

تا اینجاش راست بود

بعدم گفت ینفر دیگ هم غیر این وارد زندگیت میشه حتی بهم مشخصات ظاهری و اسمشم گفت، درحالی ک من الان اصلا همچین ادمی نمیشناسم، بعدم اینم تا ۱۳وعده دیگ میاد

ولی بچها من دلم میخواد زود ازدواج کنم دوسال دیگ خیلی دیره اصلا حالم گرفته شد گفتم چرا زنگ زدم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
۱-   حدودپنج روز دیگر از او نشانی دریافت خواهید کرد و خبر و مژده ای بسیار نیکو به شما می رسد که جای شکر و شادمانی دارد
۲-   با مادر و خواهر درباره این مساله سخن بگو آنهادل شمار اشاد خواهندکردزیرا امیدواری آنها مایه دلگرمی است سه فرزند بدردرخشان داریکه طالع آنها سعد و دربرج اسد مردادمی باشد
۳-   زیاد میل یه مصراف گرایی داری دنیا به اهمه رنج و ددر نمی ارزد قدری به سلامتی خویش اندیشه کنید زیرا کار همیشه وجود دارد
۴-   ویژگیهای جنابعالی مغرور خودخواه قابل احترام کمال گرا مخترع قدر شناس منطقی صمیمی اهل حاشا مهربان دقیق اهل کشف جاه طلب حساس روشنفکر آرام و متین زود رنج و ناز نازی
۵-   به او دل مبند که زیاد مادی است و تمام اسرار خودرا با او درمیان مگذار زیرا بعداً آنهار ا وسیله ای برای شکست جنابعالی قرار می دهد آینده ای درخشان درپیش روز داری و شخصی اب موهای حنایی قدی بلند میان باریک بادهانی گشاد به شما عشق می ورزد از او راهنمایی بخواه چون واقعاً طالب خوشبختی شماست
۶-   با سرعت عمل دقت و تلاش این فکر عملی است متاسفانه جنابعالی زمان را از دست می دهیدکه به ضرر شما خواهد بود قدری با واقعیت ها کنار بیایید ملاقات مهمی برای یکی از بستگان دراین ماه روی خواهدداد که موجب سرافرازی ویی خواهدشد معامله خوب است تغییر شغل و مکان نافع می باشد بیمار تفاوتی نخواهدکرداز سف رکده خبری خواهدآمد اما درکار هنوز گره هایی وجوددارد.
۷-   رنگ قرمز با خلقو خوی پر حرارت و با نشاط شما هماهنگی دارد و تهییج کننده و مشارکت آفرین خواهد بود و برازنده جنابعالی است
بیا خوددمم برات به نیتت ف)ال گرفتم 
کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
۱-   حدودپنج روز دیگر از او نشانی دریافت خواهید کرد و خبر و مژده ای بسیار نیکو به شما می رسد که ...

واسه منم یکی میگیری 

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2706