2737
2734
عنوان

بیاین یه چیزی بگید آرووم شم

223 بازدید | 13 پست

شوهرم از یکی طلب داشت یه ماه زنگ‌میزد نداد 

من برا یه نفر که آشنا بود زنگ زدم خواستم پیگیر بشن که واریز کنن ما گرفتاری داریم  اوناهم تا غروب واریز کردند 

الان منو زد قهر کرد که ابرومو بردی بع تو ربطی نداشت و این حرفا🥺🥺🥺

چقدر بود مگه؟

اگه اونی ک بهتون بدهکار بوده اشنایی بوده ک نزدیک بوده بهتون ک کارت بد بوده در غیر این صورت ن

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم چیزی ندارم بگم که اروم بشی معذرت میخوام 

ولی خواستم بگم من اگر جای شما بودم کتک نمیخوردم شوهرم اصلا زنده نمیزاشتم

از بس حساسه رو این مسائل 

مخصوصا مسائل کاری و اینجور چیزا

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

نه خانم کجای کارتون اشتباهه؟شما شریک زندگی ایشون هستین و هر ضرر و زیان به ایشون برا شما هم نتیحه داره،شما خواستین کمکی به شوهرتون بشه و جلو ضرر و زیان به زندگی تون رو بگیرین،سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین خانم 

2740
نه خانم کجای کارتون اشتباهه؟شما شریک زندگی ایشون هستین و هر ضرر و زیان به ایشون برا شما هم نتیحه دار ...

راست میگید 

آروومم کردید الهی خیر ببینین 

اخه شوهرم ازین جور ادماست کهخوب نمیتونه ازحقش دفاع کنه حرف نمیزنه ازینا که میگه کاری به کسی نداشته باشیم 😔😔مُردم بخدا دارم جون میکنم ،همه میان مارو لگد مال میکنن میرن ،حقمونو میخورن سرمون کلاه میزارن ،ماشین شریکی داشت پولشو ندادن هیچ کاری نکرد 

و......خیلی چیزا دیگه ،تحملم تموم شد 😔😔

راست میگید  آروومم کردید الهی خیر ببینین  اخه شوهرم ازین جور ادماست کهخوب نمیتونه ازحقش ...

فقط هر چی میشه میگه تو مقصری همش تقصیر توهه 

هرچییی بشه میگه تو مقصری 

راست میگید  آروومم کردید الهی خیر ببینین  اخه شوهرم ازین جور ادماست کهخوب نمیتونه ازحقش ...

خواهش میکنم خانم کاری نکردم که مستحق تشکر باشم 🙏 سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین خانم،آره متاسفانه الان خیلی از این بحث ها هستش که حق دیگران رو تو معاملات میخورن،حق دارین صبر و حوصله تون تموم بشه واقعا سخته 

این از اون مدل کارهاست که بستانکار  خودش باید حلش کنه ...

و نباید واردش می شدین ...

اما رفتار همسرتون محکوم هست 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

این شوهر تو حرف توی گوشش نمیره ..شما هم که میخای از حقش دفاع کنی اینجوری میکنه.... این پولا و طلبکاری ها سهم تو و زندگیتون هم هس و تو باید از حقت دفاع کنی... ولی اون زبون نفهم حالیش نیس که تو خوبی خودتون رو میخای