2737
2739
عنوان

شده جواب بَدی که بهتون کردن و پس ندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 121 پست
خیلی وقته جلوگیری نداریم ولی پنج شیش ماهه جدی در اقدامم

من آذرماه اقدام کردم این ماه باردار شدم...اگه قرصی ۰یزی مصرف میکنی یه ماه مصرف نکن ببین چطوره..و استرس نداشته باش و یه جایی اگه میتونی مشغول شو..من این ماه همش مغازه شوهرم بکدم اصن بارداری و اینا یادم رفته بود چند روز پیش یه کم حالت تهوع داشتم شوهرم برام بیبی چک گرف زدم تا مثبته...پس شمام بیخیال شو خودش ب وقتش میاد

من آذرماه اقدام کردم این ماه باردار شدم...اگه قرصی ۰یزی مصرف میکنی یه ماه مصرف نکن ببین چطوره..و است ...

این ماه فقط فولیک اسید خوردم و‌چنتا ویتامین

دو سه بارم سردرد داشتم استامینوفن خوردم

اره بیخیالم این ماه حس حالمم بهتره

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آذرماه اقدام کردم این ماه باردار شدم...اگه قرصی ۰یزی مصرف میکنی یه ماه مصرف نکن ببین چطوره..و است ...

از ته قلبت برا منم دعا کن بهار 

یه هفته دیگه موعدمه

واقعا فقط اینکه باردار باشم ارومم میکنه 🥹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
جدی😓😓

آره..حتی بهترین عروسی تو بهترین تالار و بهترین خونه رو هم ساختن..همشم فقط برا ظاهر باور میکنی خواهرم بدبخت ترین زن دنیاس ..همیشه میگه کاش هیچی نداشتم فقط خوشبخت بودم...میدونی دلیل این بدبختیش چیه؟چون شوهرش با دخترخالش عقد بودن و یه مدت بینشون شکراب بود و خواهرم نمیدونست ب قول خودش ک طرف عقده و گف یه نامزدی بود ب هم خورد..شوهرش گف مچ نامزد سابقشو با یه مرد گرفت و برا همین به هم زد.. یه روز بعد طلاق نامزد کردن بعد یه ماه هم عروسی گرفتن..خواهرم بعدش فهمید ک عقد بودن...ولی نامزد سابقش واقعا فاحشه بود حتی خواهرشوهرای خواهرمم میگفتن دختره حتی با شوهرخاله هاشم بود ..شوهرش لیاقتش همون دختر خاله ش بود..اگه اون زنش بود دوتاشون خیانت میکردن هیچ کدومم زیاد آسیب نمیدیدن..احساس میکنم آه دختر خاله دامادمون پشت زندگیشونه هنوز...خواهرمم دقیقا بعد دوبار اقدام باردار شد 

2731
این ماه فقط فولیک اسید خوردم و‌چنتا ویتامین دو سه بارم سردرد داشتم استامینوفن خوردم اره بیخیالم ای ...

هر وقت بعد از اقدام باردار نشدی روز اول پریودیت برو یه کار زیبایی کن مثلا فیشیال پوست...من ماه قبلی ب خودم قول دادم اگه پریود شدم روز اول برم یه کار زیبایی کنم ک اصلا وقت غصه خوردن نداشته باشم..یه جلسه فیشیال پوست رفتم انقد حالم خور شد روتین پوستو هم کلا رعایت میکردم این ماه فقطم ضدآفتاب بی رنگ میزدم و دقیقا این ماه هم باردار شدم..گفتم اگه دوباره پریود شدم اول برم جلسه دوم فیشیال بعد ژل لب بزنم‌‌‌...یعنی نگران نبودم دوباره پریود شم چون بعدش ب خودم یه هدیه میدادم...گلم بخدا اگه روحیه آدم خوب باشه همه چی حله

آره..حتی بهترین عروسی تو بهترین تالار و بهترین خونه رو هم ساختن..همشم فقط برا ظاهر باور میکنی خواهرم ...

اون دختر خاله هم ک میگی فاحشه بود دیگ آهی نداشت

اگه زندگیشو دوس داشت خیانت نمیکردم

ادم سر از کار خدا در نمیاره واقعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بخدا حقیقت همینهه هرچی لاشی تررر خوشبخت ترررر

باورت میشه یبار وقتی ب دختره پیام دادم خرف بارش کردم  دختره بهم میگفت 

جندگی کن و زندگی کن

ینی کاملا راضی بود از خودش😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همیشه دلیل نمیشه که جواب اون بدی رو همون لحظه که برات کرده طرف جابشوبگیره 

اینم بفهم اگه جواب بدی شو درهرصورتی اون طرف نگرفته بفهم که حکمتی بوده ویه بیداری ونشونه ای توی  این کاربرای تو

هر وقت بعد از اقدام باردار نشدی روز اول پریودیت برو یه کار زیبایی کن مثلا فیشیال پوست...من ماه قبلی ...

اره دقیقا قبول دارم اینو

منم زیاد استراس ندارم برا بارداری یه دختر دارم

فقط نمیخام زیاد طول بکشه و فاصله سنیشون بیشتر از این شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه دلیل نمیشه که جواب اون بدی رو همون لحظه که برات کرده طرف جابشوبگیره  اینم بفهم اگه جواب ...

من سپردم ب خدا 

فقط دلم میخاد خدا یه حالیم ب من بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا همینه هر چی خراببببب تر خوشبخت تر ایشالله همه خیانت کارا بمیرن

میسپرم ب خدا هر چی خودش میدونه حقه همون بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706