2733
2734

توکاشان جاهای خوب ۱۴و۱۵ متوسط ۱۰ و۱۱ 

جاهای پایین ۷و۸

من جایی بردم سطح  متوسط بچه هام کلیم وسیله خریدیم ولی هیچ بدردنمیخورد اموزش به کنارتعدادکلاسشون ۲۵نفربود که واقعا زیادبود روی بچه هاهم کنترل نداشتن

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۸ الی۱۲ تومنه؟! بستگی به میزان ساعتی که بچه رو نگه میدارن

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
چرا بچه هاتون رو نمیفرستید مدرسه دولتی زمان ما مدرسه غیر انتفاعی واسه بچه های تنبل بود چون خیلی الکی ...

عزیزم مدارس دولتی پیش دبستانی ندارن فقط غیرانتفاعین و مساجد که پیش دبستانی قرانی هست به نسبت هزینش کمتره

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
چرا بچه هاتون رو نمیفرستید مدرسه دولتی زمان ما مدرسه غیر انتفاعی واسه بچه های تنبل بود چون خیلی الکی ...

پیش دبستانیه بابا، نمره چیه! الآن مدرسه‌های دولتی پر شده از هر نوع تربیتی و بچه با فحش های ورژن جدیدی که حتی ممکنه معنیشون رو ندونی از مدرسه دولتی برمیگرده خونه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740
من موندم جای خوب ببرم یا محله خودمون که تو محله معمولیه🥺

برو اونجا ازمادرایی که میان سطح اموزششون بپرس خودتم محیطشون ببین

عزیزم شما کنکوردادین ؟چطوربود

برو اونجا ازمادرایی که میان سطح اموزششون بپرس خودتم محیطشون ببین

معمولی سر کوجست 

خوب دوره باید پول سرویسم بدم موندم به خدا 

از طرفی برادر شوهرم بچه هایش فرستادن جای خوب البته نزدیک خونشونه من موندم چیکار کنم 😪

معمولی سر کوجست  خوب دوره باید پول سرویسم بدم موندم به خدا  از طرفی برادر شوهرم بچه هایش ...

ببین پیش دبستانی هرجابفرستی اخرش بایدخودتم باشون کارکنی فقط برات محیطش واجتماعی شدن بچه هات مهم باشه  جای دور بفرستی بچه بایدازاول صبح بیدارکنی بفرستی باز راه برگشت که ظهره و...هزینه های سرویس و..بزارنزدیک خودت بهتره 

2706