2737
2739
عنوان

خواهرم خیییییلی بهم حسودی میکنه

252 بازدید | 32 پست

خواهرم ۷ سال از من بزرگ‌تره ، وقتی من مجرد بودم ازدواج کرد و جدا شد با یه دختر ۳ ساله، بعد با مادرم و دخترش زندگی میکردن منم مجرد بودم پیششون بودم، یه بار سر دوست پسرش منو شب از خونش بیرون کرد نمیدونستم کجا برم، از بچگی خیلی اذیتم میکرد و اخلاقش کلا تند و بده، الان من ازدواج کردم شوهرم وضع مالیش خییییلی خوبه یه پسر هم دارم الانم باردارم، اون هنوز مجرده و خودش سرکار میره، من از وقتی ازدواج کردم خیلی بهش کمک میکنم البته به کل خانوادم، از اون موقع همه چی واسه بچش من خریدم مثلا تبلت اسکیت تخت کلاس ورزشی، و واسه خونشون ماهی دوبار خرید خوب میکنم، ولی انگار با من دشمنه فشنگ حرکاتش و حرفاش انگار خیلی بدش میاد من وضع مالیم خوب شده، همش باهام لج میکنه، جبهه میگیره بهم انرژی منفی میده، خستم کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبی از حد بگذرد .......

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740
ببین همینجا نشون دادی خودتی پس با نون بخور سیر بشی

عیبه نکنین خانمها

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
درکش کن

بخدا انقد باهاش خوب رفتار میکنم و همه کار واسش میکنم ولی تا هر چی میشه با مثلا من تو به کاری موفق میشم میگه منم شوهر پولدار میکردم همین می‌شد دیگه، با طعنه میگه که مثلا خودت عرضه نداری

ببین همینجا نشون دادی خودتی پس با نون بخور سیر بشی

نون حرمت داره خیلی زشته

2706