2733
2734
عنوان

ناخن

37 بازدید | 2 پست

بچها کسی میتونه راهنمایم کنه من برم ناخن یاد بگیرم چند وقته ب ی درامدی چیزی میرسم خسته شدم از اینکه بقیه پول بگیرم دوس دارم ی حداقل درامدی داشته باشم ولی نمیدونم چجوری ناخن خوبه ؟میدونم زیاد شده ناخن کار ولی خب حداقل تو ی سالن میتونم کار کنم شهرمون هم بزرگه حالا نمیدونم

اگه سرمایه داشته باشی یه مدت مدل بزنی چندماهی  بعدبه درامد میرسیمن به گروه تلگرامی دارم اونجا همه ناخنکارن اکثرامیگن دیر به درامد رسیدن و درامدش هم کمه مثل کار کراتین رنگ ولایت نیست وحداقل برااموزش موادباید۱۵میلیون هزینه کنی 

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

ناخن که واقعا درامدش خوبه دوستم رفته ی مربی ناخن خیلی منصف و خوش اخلاقه کامل اموزش میده دستگاهم نداشته باشی لازم نیست سرکلاس هست مدرکم میده پیج اینستاگرامشو میزارم ازش سوال کن nailartist_sanaz1

09351090977

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘