2733
2734

نه عزیزم اگر صاف و تنظیم شده بدوزی، بتونی یه سرجیب خوشگل هم بالاش کار کنی، خیلی هم شیکه 

البته که سلیقه ای هست 

ولی من برای عید دوختم حتی سرجیب هم نزاشتم مثل پاکتی برام بالاش دوخت یعنی خودم از خیاط خواستم بدوزه برام 

خیلی هم قشنگه دوستش هم داره 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه عکسشو بزاری از جیبش؟اگه برات زحمتی نیس اگه سختته که بی خیال

عزیزم سختم نیست ولی الان تو یه تاپیک دیگه خواستم عکس رنگ رژ بزارم سایت قبول نکرد ولی قول میدم تا شب اگر اوکی شد حتما بزارم برات 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

مانتو من چون گشاد و راحتی بود جیبش بزرگ دوخته 

ولی کوچکتر قشتگتره 

و اینکه از روبرو رو تنم شیک تره تا توی عکس

2740