2733
2734
عنوان

نمیدونم چی بگم ...

37 بازدید | 5 پست

هر سری که عکستو میبینم هوایی میشم ...

داشتم نگاه میکردم به عکسای پنهانی ای که ازت گرفته بودیم ...من که نمیتونستم اینقدر که هر سری برمیگشتی سمتم  ،دوستم تلاش‌کرده بود ،اونم اونموقع تو نمیشناختی دستمون باز بود ...بعد ها اینقدر نگاهت زیاد بود بهمون که همین کار کوچیکم نمیتونستیم بکنیم ...

چقدر با سن کمت مثل مردا رفتار میکردی ولی خوب متاسفانه همه اش ظاهر بود ،ظاهرت مردونه بود ولی ته اش یه بچه بودی ،یه بچه ی لجباز فاقد مردونگی 

وقتی به خودم میگم تمومه ،یه نشونه از اسمتو میبینم ...بازم دیدم ...

بازم دیدم ...

بازم دیدم ...

تو از کی تا حالا اینجوری تو زندگی من اومدی !

چرا از روزی که اومدم تو این شهر ،کوچه ی کناری محل سکونتم باید هم اسم تو باشه ،مطب کناری هم اسم تو باشه ،آخه فامیلیت خیلیم روتین نیست که بگم برای اونه 🫤

حالم از اینکه اینقدر آدمای دور و برمون اینقدر به هم دیگه و به خودم و خودت ربط دارن به هم میخوره ...این همه پیچیدگی روابط خودمون و اطرافیانمون با هم رو درک نمیکنم !

تو این دانشگاه که من هم ورودی و همکلاسی خودمو به زور میبینم چرا باید هر روز تویی که فقط سال بالاییم هستی و کلاس مشترکمونم نمیای ببینم !

حالم از این همه پیچیدگی به هم میخوره 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

وسواس فکری گرفتم رو تو ولی اینقدر مینویسم تا یادم بره همخ چیز 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

سلام، قبول داری اگر فکرت درگیرش نبود هیچ وقت متوجه‌ِ این همه تشابه اسمی نمیشدی؟! یه راهکار دارم برای فراموش کردنش که صد جوابه توی تاپیک‌هام زدم

بعدش واقعا راحت میشی دیگه بهش فکر نمیکنی و هیچ تشابهی به چشمت نمیاد

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، قبول داری اگر فکرت درگیرش نبود هیچ وقت متوجه‌ِ این همه تشابه اسمی نمیشدی؟! یه راهکار دارم برای ...

مسئله اینجاست که من از این اسما دیدم و تهش با خودش آشنا شدم 😅تو فکرمم نمیگنجید یه روز تا حدی با این فرد پیش برم که برسم اینجا 😅

چک میکنم تاپیکاتو 👍🏻

ولی خوب این بشر هم دانشگاهیمه ،راه گریزی نیست ازش 😂مسیر زندگیمون تا حدی مشترکه 😶

2728
مسئله اینجاست که من از این اسما دیدم و تهش با خودش آشنا شدم 😅تو فکرمم نمیگنجید یه روز تا حدی با این ...

قبول دارم که وقتی هر روز ببینیش سخت میشه فکر نکردن،

ولی اگر به این فکر کنی که داره عمدا خودش رو نشونت میده که وابسته شی و بعدا با فشار آووردن روی همین نقطه‌ضعف ازت سواستفاده ج.ن.سی کنه؛ هر بار که ببینیش فقط بیشتر ازش متنفر میشی.

خیال‌پرداز نیستم دارم از روی اعترافات خود پسرا اینا رو میگم که بعصی‌از این اعترافات رو هم توی تاپیک‌هام گذاشتم، دوست دارم چشم دخترا باز باشه تا با احساساتشون بازی نشه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
قبول دارم که وقتی هر روز ببینیش سخت میشه فکر نکردن، ولی اگر به این فکر کنی که داره عمدا خودش رو نشو ...

نه قبول دارم ،خودش وابسته شده ،میدونه که بهش علاقه دارم ،میخواد وابسته ترم کنه ...

فقط از بابت سو استفاده ی جن*سی خیالم ازش راحته تا حد زیادی که اهلش نیست ،کلا اهل دوستیم نیست ،خودشم بهم میگفت تو کسی بودی که خط قرمزام رو رد کردی ولی تا حالا حتی بهم دستم نزده 👍🏻ولی خوب میدونم به چند نفر گفته قضیه مونو ،الانم دو طرف همو بلاک کردیم 😂ولی خوب رو در رو میشیم که خوب واکنامون جالب نیست 

حتما بررسی میکنم 👍🏻