2737
2734

اون روانشناس بهت ضربه زده ،و از این بابت هم واقعا براتون ناراحت میشم 💔اما عزیز دلم چرا میای سر ما خالی می کنی؟! 

به نظر شما وقتی خطای اون رو سر ما خالی کنی، اون روانشناسی که بهت ضربه زده متوجه اشتباهش میشه؟! 

می فهمه با زندگیت بازی کرده؟! 

یا وقتی به ما ضربه می زنی، اون زندگی به آتش کشیده شده رو می بینه؟! 

اون حتی شاید ما رو رقیب خودش بدونه از خداش هم باشه، همکارش ضربه ببینه و خودش بره بالاتر... 

آره عزیز من، اون کسی که وجدان نداره و خودش هم بیماری روان داره به غیر همکار رحم نمی کنه، توقع دارید به همکار رحم کنه؟! 

همون طور که من هم از همکار بی وجدان دارای اختلال ضربه دیدم هم از افرادی که کینه عجیبی به روانشناس ها داشتند...!!! 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
چییشده

چیزی نشده عزیز دلم 🌹 

قربان محبت شما 😍

حقیقتش الان قصدم فقط فرهنگ سازی بود که بگم مکانیسم دفاعی جا به جایی روی کسی اجرا نکنیم 

و مورد چند سال پیش خودم رو مثال زدم که بگم اگر روی کسی دیگه عقده مون خالی کنیم اون کسی که ضربه زده شاید اصلا متوجه نشه که بهت آسیب زده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نشده عزیز دلم 🌹  قربان محبت شما 😍 حقیقتش الان قصدم فقط فرهنگ سازی بود که بگم مکانیس ...

عزززیزم 

اره مرسی ازت 

منم ی چیزایی درمورد بی اعتمادی ب روانشناسا تو اینستا دیدم  ولی نمیشه به همه سوق داد این مسئله رو

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
2731
عزززیزم  اره مرسی ازت  منم ی چیزایی درمورد بی اعتمادی ب روانشناسا تو اینستا دیدم  و ...

خواهش می کنم بزرگوار 🌹 

آره جمعیت روانشناس خیلی خوب، نادر هست 

و برای خودم هم باید مراجعین نظر بدند 

شما مطب دارید  یامجازی همم شاوره میدید؟

فعلا مجازی رایگان 

تا انشالا که مجوز گیرم بیاد هم برای خودم خرجی داشته باشم هم مطب بزنم 

اما برای کسانی که ندارند هدفم این هست که رایگان یا ارزان برم جلو 

فعلا مجازی رایگان  تا انشالا که مجوز گیرم بیاد هم برای خودم خرجی داشته باشم هم مطب بزنم  ...

چقدر خوب 

الان تاپیک بغل ی خانمی بود ک برای عشقش خودکشی کرده بود  گفتیم برو تراپی گف پول ندارم 

کاش میشد بهش کمک کنی عزیزم

2738
چقدر خوب  الان تاپیک بغل ی خانمی بود ک برای عشقش خودکشی کرده بود  گفتیم برو تراپی گف پول ...

چشم عزیزم 

آدرس لینک تاپیکش رو دارید؟ 

خودمم دوس دارم حرف بزنم با شما  اگ میشه بگید شرایط مشاوره اتون چجوریه

در خدمتم 🌹 

توی تلگرام، ایتا، یا روییکا به صورت تلفنی، تصویری و پیامکی هر کدوم مراجع راحت بود باهاشون میرم جلو 

در خدمتم 🌹  توی تلگرام، ایتا، یا روییکا به صورت تلفنی، تصویری و پیامکی هر کدوم مراجع راحت بود ...

هر کدوم شما بگی 

لطفا کمک کن منو 

اینم ی نشونس ک اینجا شما رو پیدا کردم

2706