2733
2734

ایشالا بمیرم و خلاص بشم   ۱۰ ساله اقدامیم نمیشه من پلیکیستم ولی هرماه دوتا فولیکول خوب دارم تازه فهمیدیم اقا مورفولوژیش یکونیمه! برا اولین بار اینماه آی یو آی شدم هیشکیو نداشتم بیاد یه لیوان آب دستم بده خونه زندگیم به هم ریخته داغونه...پسر دایی شوهرم که میشه داداش و دایی جاریام مریضه اوردنش تهران بستری کردن دیروز برادرشوهرام زنگ زدن برو بیارشون خونت! شوهرم رفته سر بزنه اگه با خودش بیارتشون چی من چه خاکی به سرم بریزم این آدم چرا ذره ای درک ندارهههه دارم حرص میخورم بابا خونه برادرشوهرم ام اینجاس زنشم فامیلشونه دوتاام بچه دارن خونشون بزرگه مث ما درگیر نیستن خونشون کوچیک نیست....خونه عموشونم اینجاس چرا باید بیان خونه من اونم توو این اوضاععععع من چه خاکی به سرم کنم😭😭

💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۰ای بابا به شوهرت بگو این همع سختی و هزینه 

این همه انتظار

من باید استراحت مطلق باشم 

نمیشه کههه مهمون بیاد پذیرایی کنم و پرستاری مگه میشه

بگو زنم مریضه بفرس خونه داداشت

دکتر گفته خمو راست نشم جارو نکشم منتظرم ۱۴ روز بشه برم آزمایش همش استرس دارم عصبیم الان توو این اوضاع اینارو من چیکار کنم طرف تیلیادره خب هتل بگیره 

مادر جوونم چندماهه درگیر بیماریه پدر برادر ندارم...خواهر برادراش دکتر میبرنش.... یه بار شوهرم درست حسابی زنگ نزد بگه بیا اینجا ببریمت....بعد به اینا زنگ زده کلی اصرارررر که بیاین

💕

همین حرص خوردنت واسترست بدتره.به شوهرت پیام بده شرایطمون که میدونی مهمون دعوت نکن.

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2740

بهش زنگ بزن نیارتشون

من به جات استرس میگیرم الان

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️

عزیزم با شوهرت بحث نکن الان تماس بگیر با جاریت بهش بگو عزیزم من استراحت مطلقم روم نمیشه به شوهرت چیزی بگم شوهرمم خجالت کشیده بگه میشه لطفا بیای اینجا کارای مهمونی رو بکنی یا خودتون برین دنبال مهمونا،حتما درکت میکنه عزیزم

فعلا یه کارگر زن زنگ بزن بیاد دور و برت رو تمیز 

کنه

در همین حین با ارامش زنگ بزن و بگو شرایط مهمون نداری

و نکو کارگر اووردی چون میگه خونه تمیزه مهمون میارم

بگو شرمنده شرایط اصلا نیست

ایشالا که نمیاره

ولی اگه هم گوش نکرد حداقل کارگره تمیز کرده خیالت راحته

2706