2733
2739
عنوان

تا حالا از ۳ تا اشغال این پیشنهادو گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه تو کشور ما دیدشون نسبت ب مطلقه ها همینه و صد البته ک خیلی از مطلقه ها با کثافت کاریاشون باع ...

.الان پسرا به دختر مجردم پیشنهاد رابطه میدن.کلا با هر کی دوست شن رابطه میخوان ربطی به مطلقه بودن نداره

2731
خب قبل ازدواج بریم مشاوره ببین خوبم یا بد  دیگه بیا همخونه شیم بعدا عقدت کنم چیه

خوب هدفش فقط رابطه 

جنسیه 

اصلا ازدواج 

نیستش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

یه ذره کثیفه.

ولی خب اشکالی نداره پیشنهاده دیگه عزیزم، مثل پیشنهاد دوستی. تازه اینا حاضرن خرج بیشتریم نسبت به دوستی بکنن احتمالا. شما میتونی رد کنی یا قبول کنی، صرفا چون مطلقه ای بهت نمیگن، به خیلیا میشه. ناراحت نشو به خودت نگیر

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740

والا ما که مجرد هم هستیم از این پیشنها ها شده بهمون یه سری از مردا مریض هستن تا به یه موقعیتی میرسن هم دیگه خودشون رو گم میکنن 

من هرجای رفتم دیدم اینجوری بوده استعفا دادم و در جواب گفتم مرتیکه من اگه میخواستم اینکار رو بکنم که نمیوم صبح تا غروب سرکار میرفتم تو کوچه و خیابون 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

منم ۶ سال مطلقه بودم ، همه هم فقط میخواستن صیغه کنن ، من انقد شنیدم و دیدم که همه ام فقط و فقط واسه سک.س منو میخواستن ، ولی وقتی با شوهرم آشنا شدم ببین واقعا هدفش تشکیل خانواده بود ، حتی خودم گفتم بیا ی مدت باهم باشیم آشنا بشیم سریع اومد خاستگاریم ، و تو خونه ما صیغه خوندیم واسه آزمایش خون و خرید و اینا اون چند روزی که صیغه بودیم می‌گفت سک‌س نمی‌خوام داشته باشیم بعد عقد ، تو هم حواست رو جمع کن و اصلا و اصلا گول اینا رو نخور همشون کثیفن

روبیکا اگه هایلات کسی رو ببینیم مشخصاتمون براش ملومع میشع؟  ینی میدونه ک فلانی دیده یا ن؟

اره براش نشون میده 

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽

سلام اول از همه اصلا به این آدمهای بی اهمیت فکر نکنید .دوم خودتونو به خدای مهربون بسپارید وازش بخواین بهترینو براتون رقم بزنه.سوم توی یک کاغذ آرزوتونو بنویسیدویکی لای قرآن بزارید ویکی هم اگر تونستید توی آب روان بندازین .پشت نامه یا پاکت بنویسید نامه ای به خداوند عزیزم یا ....انشالله هرچی خیر باشه براتون پیش میاد .فقط مواظب گوهر باارزش وجودتون باشید وقدرشو بدونید وباارزش نگه دارینش .

2706