2737
2734

اون کتاب های قرائتی و... رو خوب زدم

اما سراسری رو خراب کردم 

سراسری 

۴نا فیزیک

۷تا شیمی

۵تا زیست 

و دوتا ریاضی زدم

خدا لعنتم کنه 

دوستام میگفتن سراسری و خوب زدن اکه اونا قبول بشن من نه چی حسود نیستم اصلا همیشه آرزوی موفقیت دارم اما ناراحت میشم آبروم می‌ره 

منی که همیشه زرنگ بودم چرا به اینجا کشیده شدم

خدایا این کار و با من نکن آبروم می‌ره شرمنده میشم😭😭😭

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بخاطر چنتا تست لعنت خدارو میخای😬😂

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بخدا قسم بدترین کارو میکنی که غصه میخوری فدای سرت برو دانشگاه غیرانتفاعی یا ازاد بعد برای ارشدت بخون دولتی بیار

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
2740

امسال با همه سال ها فرق میکنه نمیشه گفت هر کس کم جواب داده ینی بد داده تو نهایی رو خوب بدی کلی رتبه میاری مهم نهاییه تیر هم وقت هست اکثرا برا ازمایشی امروز کنکور دادن نگران نباش

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!
من زیست هیچی نزدم بقیه مثل تو 

منم زیست دور اول هیجی نزدم 

بعد یک سوال اونم شک داشتم فقط یدونه زدم 

زیست میگن متوسط بود ولی زیست فراره فرمول نیس ک  با فرمول بتونی جواب بدی 

منم چون مرور نداشتم و مسلط نبودم  نتونستم بزنم ☹☹☹

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
عزیزم بخدا قسم بدترین کارو میکنی که غصه میخوری فدای سرت برو دانشگاه غیرانتفاعی یا ازاد بعد برای ارشد ...

یعنی هرررر کی میتونه بره آزاد بخونه؟ 

معدل و رتبه کنکور تاثیر داره ؟

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
2706