2737
2739
عنوان

چرا دخترای زشت انقدر خوش شانسن 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3798 بازدید | 171 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید باورت نشه هیچکدوم از این مشخصات ندارن  بخدا اگه ببینشون انقدر کلاسم میزارن بخدا من همیشه ...

خوب به تو زیبایی رسیده به اونا بخت خوب  قرار نیست همه چی مال تو باشه   در ثانی میخواستی توی ازدواجت دقت بیشتری کنی  چاقو زیر گلوت نبوده که 

2728

مشکل اینه ک متاسفانه اکثرا. ارزش و جایگاه آدم رو  بر اساس زیبایی و پول میبینن  این اوج بی سوادی و بی فکریه 

تنها تفاوت آدما تو  خوش قلبی شخصیت فهم شعور و پیشرفت شخصیشون هست

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

در صد بالایی پسرا موقع ازدواج معیاراشون عاقلانه میشه نه از رو هوس!

خانوادار ..یا شاغل یا مهربون و با متانت و ....

پسرخاله ی من خیلی خوش پوش و قشنگ بود شبیه پارسا پیروز فر انگار همزادش دوست دختراش خوشگل و پولدار حتی خواستگاریشمم میومدن ولی اخر دختری رو گرفت که معمولی و چهره ی خوبی نداشت ولی واقعا ملوس ومهربون و اهل زندگی

من زشتم کلی بدبختی دارم مجردم هیچ هم شانس ندارم اونا حتما خوشگلن ولی از نظر شما زشتن

مطمعن باش خوشکلی که شانس نداری هرچی من زشت دیدم خوشبخت بودن 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2740

نمیدونم چرا خانوما هرزن و شوهریو میبینن فورا میگن دختره چه شانسی داره !!!حتی اگه اون دختر خشگل ترم باشه میگن داماد سره من با گوشای خودم بارها شنیدم که بنظرم علتش فقط حسادته

خوشگلا چون زیاد خواهان دارن معمولا تو سن کم از روی احساس تصمیم میگیرن که معمولا هم پشیمون میشن و ...

درسته

تازه برای زشت ها کسانی میرن خواستگاری که کمالات دیگه غیر از زیبایی ظاهر اهمیت داره،پس عاقل ترها میرن برای زشت ها

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706