2737
2734
عنوان

چرا دخترای زشت انقدر خوش شانسن 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3797 بازدید | 171 پست

دیگه خدا به یکی ظاهر زیبا داده به یکی باطن زیبا به یکی زندگی زیبا و.. 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم خود شمارم ما ببینیم میگیم معمولی ای، خیلی احساس نکن از اون دخترا سرتری 😆 اون همه هم، به هرکسی ...

عزیزم موضوع اصلا چیز دیگه ای بود بعدم من بگم حتما واقعا بهم ثابت شده که میگم شما چرا فشاری میشی موضوع سر خوش شانسی دخترای زشته دارم میگم زشت نه همه 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
خدا لعنت کنه هر چی زن و مرد خیانت کار

اره واقعا البته من همسر ایشونو گفتما

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2738
شاید زشته نجیب و پولدار‌ و با خانواده هستن

شاید باورت نشه هیچکدوم از این مشخصات ندارن 

بخدا اگه ببینشون انقدر کلاسم میزارن بخدا من همیشه خاکیم ولی اونا اوه اوه نمیشه باهاشون صحبت کنی ولی شانسشوونن.... برا اینه حرصم میگیزه 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2706