2737
2734
عنوان

چیکار کردین؟😐

631 بازدید | 33 پست

طراح زیستو ببینم ثانیه ای زندش نمیزارم🗿🗿🗿

high_دوپامین#

پروانه-آبی#  

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا زیست‌شناسی خوب بود که🫠

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
زیست خوب بود که  چندتا زدی؟

۲۰ تا😐

ن بابا همش راجب جونورا و ملخ بود😐😂

چرخه قلب و نوار قلب

کلیه

ذرت ژنتیک

همانند سازی و رونویسی

کلیه 

گوویچه های سفید 

اینا هیچکدوم نیومدن

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2740
زیست خوب بود که  چندتا زدی؟

الان که سطح سوالا مشخص شد واسه فیزیک آزمون زیاد زدن بهتر یا ویدئو ببینم؟ من رکب خوردم از فیلم همدانی نگاه کردم فایده نداشت امروز که خراب کردم فهمیدم 6 ماه الکی خونده بودم😭💔

میگن آسون بوده

گه میخورن

فیزیک دهنمو سرویس کرد شیمی تسلط بالا میخاس وگرنه عین من گیر می‌افتادم تو سوالا وقتت میرف

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
میگن آسون بوده

هرکی میگه اسون بود انقد سطحش ضعیفه ک حتی نتونست تشخیص بده😂

۲۰ تا😐 ن بابا همش راجب جونورا و ملخ بود😐😂 چرخه قلب و نوار قلب کلیه ذرت ژنتیک همانند سازی و ر ...

خوب زدی دیگ ۲۰ تا منم همینقد زدم اره من منتظر کلیه بودم قلبم فقط یکی بود 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
تگ کن داداش این کارا چیه

مگه تگ نشدن اون دو کاربری ک نوشتم ؟

الان که سطح سوالا مشخص شد واسه فیزیک آزمون زیاد زدن بهتر یا ویدئو ببینم؟ من رکب خوردم از فیلم همدانی ...

ازمون بزن فقط 

زیست عظیمی رو میدیدی خیلییییی خوب بود

همدانی فقط فیس و افاده داره

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
2706