2737
2739

ایتا،روبیکا،تلگرام،هرکدومو که دارین.

اعلام حضور کنید ۴۰نفر بشیم بعد لینک بذاریم 

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نماز حاجت روز پنجشنبه خیلی خوب و مجربه من ازش حاجت گرفتم

چجوریه !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
نماز حاجت روز پنجشنبه خیلی خوب و مجربه من ازش حاجت گرفتم

حاجتتون غیر ممکن بود؟ من یه حاجت غیرممکنی دارم.‌ میخوام دیگه یبار ته دل تلاش کنم یا میشه نمیشه .خیلی نیاز دارم

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
چجوریه !؟

‌✅نمـازحاجت بـسیارمجـرب پنجشنبه طبق سفارش پیامبر(ص) و علما بخصوص آیت الله بهجت(ره) و علامه قاضی(ره)

🔹از رسول خدا (صلی الله علیه و آله وسلم) روایت شده است:
🔻در روز پنجشنبه چهار رکعت نماز بجای آورد یعنی در هر دو رکعت یک سلام و به این شکل عمل کند:
⚠️(دو نماز دو رکعتی)

1⃣رکعت اول: سوره حمد و توحید 11 مرتبه( توحید11)
2⃣رکعت دوم: سوره حمد و توحید 21 مرتبه
3⃣رکعت سوم: سوره حمد و 31 مرتبه نوحید
4⃣رکعت چهارم: سوره حمد و  41 مرتبه توحید را بخواند
5⃣و بعد از فارغ شدن از نماز، 51 مرتبه سوره توحید را بخواند و 51 مرتبه صلوات بفرستد
6⃣و پس از آن به سجده رود و در سجده 100 مرتبه بگوید: «یا الله» بعد از آن دعا کند به آنچه می خواهد می رسد.

🔹پیامبر اکرم(ص) فرمودند:
🔻کسی که این نماز را بجا آورد و از خداوند بخواهد که کوه ها از همدیگر زوال پیدا کنند خواهد شد  یا نزول باران را بخواهد خواهد شد و اینکه حجابی میان او و پروردگار نخواهد بود و اینکه خداوند هر آینه غضب خواهد کرد به کسی که این نماز را به جای آورد و حاجت خود را نخواهد.

🍃 🍂 🍃 🍂 🍃 🍂 🍃 🍂 🍃

حاجتتون غیر ممکن بود؟ من یه حاجت غیرممکنی دارم.‌ میخوام دیگه یبار ته دل تلاش کنم یا میشه نمیشه .خیلی ...

آره

من بابام تصادف کرده بود و خونریزی شدید مغزی

دکترا ناامیدمون کرده بودن

ا ته دل با آبجیم این نماز رو خوندیم و بعدش بابام چشماشو باز کرد😭😭

‌✅نمـازحاجت بـسیارمجـرب پنجشنبه طبق سفارش پیامبر(ص) و علما بخصوص آیت الله بهجت(ره) و علامه قاضی(ره) ...

ممنون عزیز

چند پنجشنبه باید خونده بشه !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706