2733
2734

شوهرم یه دخترخااله مجرد داره ..واسش یه زمین جور کرد که دخترخالش  خرید و ما دیشب همگی خونه خاله همسرم بودیم ..من گفتم مبارکه ...شیرینی کی میدی ...مادرشوهرم نه گذاشت نه برداشت گفت ۳۰۰ متر زمین شیرینی نداره ..نفهمیدم منو ضایع کرد یا دخترخواهرشو کوبید ...منم گفتم خوب ۳۰۰ تاشم هرکسی عرضه نداره بخره یه دختر تنهایی تلاش کرده خریده  ...حقیقتش رو بگم دقیقا منظورم خواهرشوهرم بود چون چندبار میخواستن بخرن همینو و هی عیب گذاشتن الکی تازه پولشم از جیب شوهر من میرع و ادعا هم دارن ..حالا دخترخاله شوهرم مارو دعوت کرد شام بیرون هفته اینده ..شوهرم میگه بریم شر به پا میکنی ...خداییش این شره ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط کنار مادر شوهر نشین 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2731
2740
اون خواسته مثلا خواهر زاده اش شیرینی نده  بعد تو هم شخصیت خودت حفظ کن گفتن شیرینی دادن حتی اگه ...

من حس کردم میخواد بگه ۳۰۰ تا ناچیزه و بی ارزشه دیگه شیرینی نمیدن وایه چنین چیزی

اگه نرین که زشته.بنده خدا دعتتون کرده خودسر که نمیرین.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706