2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵روز از مصرفش میگذره خیلی میترسم ...به نظرتون قاعده آور بخورم؟اثری داره

نه زیاد خودتو تو استرس ننداز استرس خودش عقب میندازه

نزدیک پریودت زعفرون 

بخور

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
چطوری تحمل میکنی این رابطه رو اونای که از پشت رابطه دارن و هیچشون نیس مشخص بدنی ازفولاددارن

من واقعا برام دردناک نیست البته ببخشید اینو میگم حتی راحت هم ارضا میشم😐😑🤭ولی واقعا متوجه تغییر بدنم شدم سمت شکم گرفتگی دارم اثرش برام بعدشه نه همون حین رابطه...حتی ترشحاتمم تغییر کردن

2731
نه عزیزم اگه سمت واژن نرفته باشه احتمالش  خیلی  کمه

ببخشید انقدر راحت میگم عذرخواهی میکنم خودم چک کردم تاجایی که متوجه شدم به واژنم برخوردی نداشته...حتی دیدم که از مقعدم تخلیه میشه مایع...حالا موقع شستشو برخورد داشته رو نمیدونم

2740
ببخشید انقدر راحت میگم عذرخواهی میکنم خودم چک کردم تاجایی که متوجه شدم به واژنم برخوردی نداشته...حتی ...

دیگه حالا نگران نباش

احتمالا برخوردی نداشته 

نترس گلم

دیگه حالا نگران نباش احتمالا برخوردی نداشته  نترس گلم

قرص رو هم دیر نخوردم که بگم دیگه اثرش کمه...۲:۳۰تا ۳ساعت بعدش بود خوردم...پریودمم به خاطر کیستم خیلی مرتب نیست دو سه روز اینور و اونور میکنه ..‌ولی به شدت استرس دارم

قرص رو هم دیر نخوردم که بگم دیگه اثرش کمه...۲:۳۰تا ۳ساعت بعدش بود خوردم...پریودمم به خاطر کیستم خیلی ...

استرس خودش پریودیتو عقب میندازه 

ریلکس باش 

باردار نیستی احتمالش خیلی کمه 

ولی یه فکری به حال کیستت بکن 

دوست داشتی تاپیک آخر منو بخون 

بدردت مبخوره یه 

مورد هاییش

گلم

عزیزم

واقعاشوهرته؟ اگرشوهرته زبادی بزرگش کردی تهش بارداریه همین

به خاطر خانوادمه...اصلا درست نمیدونن و متوجه بشن باردارم به شکل بدی منو میفرستن خونه خودم استرسم فقط،بابت همینه....شوهرم گفته این سری کاملا مطمئنم هیچ برخوردی نداشته نرو به کسی نگو با رابطه مقعدی حامله هم میشن؟مسخرت میکنن😑😑

2706