2737
2734
عنوان

برای عشقم خودکشی کردم 🙂💔

313 بازدید | 36 پست

بهش التماس کردم لمون نرو بری میمیرم ولی رفت گفت نترس نمیمیری 

رفیق صمیمی م رفت طرف اوتو گرفت گفت اگه فراموشش نکنی دودمانتو به باد میدم 🙂💔

گفت با منم دیگه قطع رابطه ای بعد گفت از الان به بعد من جای تورو میگیرم من برای اون تصمیم میگیرم 

حالم خیلی بده با معجزه از خودکشی برگشتم 

یادمه مامانم تو امبولانس گریه میکرد 

بهشون گفتم زمین میچرخه میزاتتون جای من حتی بدتر بعد بلاک کردم 

ولی داغونم 

خدا تقاصشو پس میگیره نه :)؟ 

کارماشو پس میدن🙂💔؟ 

چیکار کنم حالم خوب شه 

همه دنیا تویی باقی همش یه بازیه ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته کسی که دوسش داری دوست نداره

گاهی میگم چی میشد خدا میکرد قلب دو نفر فقط برای هم بتپه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731

اشتباهات زیادی داشتی

اول اینکه خوب نشناختیش

دوم ، بعد از اینکه شناختیش همچنان می‌خواستیش

سوم اینکه بهش التماس هم کردی

چهارم اینکه دست به خودکشی زدی

پنجم اینکه سعی نمیکنی بهش فکر نکنی و خودتو مشغول کارای دیگه نمیکنی

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴
خیلی سخته کسی که دوسش داری دوست نداره گاهی میگم چی میشد خدا میکرد قلب دو نفر فقط برای هم بتپه

خیلی خیلی داغون شدم پیامام سین زد جواب نداد 

همه دنیا تویی باقی همش یه بازیه ✨
2738

چقدر سخت. ، به نظر من کسایی که اذیتت میکنن از شکست خوردنت لذت میبرن به نظرم ضعف نشون نده 

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

ولشون کن برن بمیرن همشون  لیاقتتو ندارن

منم دیر فمیدم هیشکی پیشم نمیمونه

دیگه هیچ رفیقی ندارم همشون برن بمیرن فقط وقتی تنهان میان طرف من

بهش میگم درباره منو تو تهمت زدن حرفای بدی دربارم زدن عین خیالشم نبود گفت اهمیتی نداره برام

2706