2737
2734
عنوان

اگه پدر 60 ساله اتون بچه دار بشه واکنشتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3309 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مگه پدرتون اختیار زندگی خودش و نداره.خجالت نداره که. برو فیلم ما می‌توانیم و نگاه کن   &nbs ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واییییییییییییییییییییییییییی اون فیلم ده بار نگاه کردم هربارم پاره میشم پیرمرده خیلی سم بوددددد

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2731

خب عزیزم رفتید برای پدرتون زن جووون گرفتید 

طبیعیه که بچه بیارن

در واقع زن برای اینکه جا پاشو محکم کنه بچه دار میشه 

دوستم پدرشون خیلی پولدار بود و اصلا دلشون نمیخاست یه وارث دیکه به دنیا بیاد 

به واسطه گر سپردن زنی برای پدرمون پیدا کن که پنجاه سالش باشه و یائسه شده باشه 

از همون اول خیال خودشونو راحت کردن 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

خیلی ناراحت میشدم بدون تعارف

و ناراحتی من به کنار، اون بچه حق داشتن پدر و مادر جوان و سالم رو داره که از جنبه‌های مختلف ساپورتش کنن

مسلما توانایی و روحیات مرد ۳۰ ساله و ۶۰ ساله خیلی متفاوتن

اگر روزی هم خدای نکرده اتفاقی برای پدر یا مادرش بیوفته، هم بچه خیلی رنج میکشه هم خواهر یا برادرش یه وظیفه سنگین رو مجبور میشن متحمل بشن

2738

اگه پدرم با من باشه که سعی میکنم با اون بچه بیشتر باشم و وخت بگذرونم و تربیتش کنم والا ادم ۶۰ ساله که حوصله نداره مادرمم حتما سنش زیاده

ولی اگه بابام با من نباشه و طلاق گرقته باشه مثل شرایط شما

بهش میگم خاککک

و صحنه رو ترک میکنم

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.

ناراحت میشم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706