2733
2734

دروغ میگفته که چی؟ چشم نخور یا منو سرد کنه منم نخونم  یجوری شدم نسبت بهش

خخخخ از قدیم مد بود یه سریا این مدلی بودن😄😄😄

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا بیشتر رفیقا همینن

نباید به حرفاشون توجه کرد

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2731

دوست منم اینطوری بود تو دوران دبیرستان... رابطمو باهاش قطع کردم چون کلا از افراد دو رنگ و دروغگو بدم میاد. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2740

من دولتی شهرمون قبول شدم به دوستم گفتم از نت نگاه کن یه شهر دور و پرت گفت  منم نرفتم ثبت نام  یکی دیگه از دوستام چند روز بعد خبر قبولی رو بهم داد  اگه نرفته بودم جا میموندم  همون دوست اولی سالهای بعد بازم بهم ضربه زد  اگه میدونی واقعا خورده شیشه داره هر چه زودتر کات کن

من دولتی شهرمون قبول شدم به دوستم گفتم از نت نگاه کن یه شهر دور و پرت گفت  منم نرفتم ثبت نام&nb ...

تو دیگه کی هستی که تواین مسئله مهمی خودت پیگیرنیستی تازه بازم اعتمادمیکنی😑دهنشو چرا صاف نکردی که دروغ گفت

2706