2737
2739
عنوان

به نظرتون خرحای الکی دارم میکنم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد تومن شد دفعه پیش با خوراکی 

عزیزم الان چه قشر ضعیف چه قشر پولدار ۱۰۰‌تومن پول زیادی نیست 😊 

واسه خودت با تفریح های کوچیک خوش بگذرون

انسانی دارای کمبود شیرکاکائو؛🥺🤎                          

نمیدونم شرایط مالیتون چجوریه و بچه چندمی...ولی شرایط من که بچه اول بودم اینجوری بود اگه سال تا سال یه اردو میرفتم یه پول کمی خرج میکردم کلی سرم غر میزد سر لباس سر خوابیدن سر تو خونه کاکردن با اینکه من خیلی کار میکردم ولی الان برای داداشم بیش از حد بیرون میره و خرج میکنه بیش از حد لباس میخره تو خونه هیچ کمکی بهش نمیکنه ولی بازم توجه و احترام محبت بیشتر داری...

2728

اصلا عذاب وجدان نداشته باش برو سینما فیلمتو ببین خوراکیتم بخور یه بلطی سینما تو روز عادی ۸۰ تومنه یه کافه بخوای بری یه چای با یه کیک بخوری الان ۲۰۰ تومن میشه😑 

اگر خیلی دوسداری میتوتی روزای سه شنبه بری که سینماها نیم بها حساب میشه ولی در کل ولخرج نیستی

لج نکن باهاش لج میکنه باهات

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2740
عزیزم الان چه قشر ضعیف چه قشر پولدار ۱۰۰‌تومن پول زیادی نیست 😊  واسه خودت با تفریح های کوچیک ...

واقعا هم همین طوره 

نه مسافرتی 

نه کشور خارجی 

نه بار 

نه ماشین درست و درمون 

نه دارو و آسایشی 

نه مسکنی 

یه بیرون و یه سینما و بستنی هم نریم 

پس فرق این خراب شده که توش به دنیا اومدیم با جهنم چیه 

اون سری ما رفتیم سینما نفری ۱۲۰ بود

اوه اوه، سینمای کجا؟

برای اپنهایمر هم سینمای ایرانمال زده بود بلیطی دویست تومن برگام ریخت

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
واقعا هم همین طوره  نه مسافرتی  نه کشور خارجی  نه بار  نه ماشین درست و درمون ...

ولا من با همین چیزای کوچیک‌ سعی میکنم خودمو خوشحال کنم

انسانی دارای کمبود شیرکاکائو؛🥺🤎