2737
2734
عنوان

ماه عسلتونو چند وقت بعد عروسی رفتین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 27 پست

عزیزم چون تازه ازدواج کردی میشه چند تا سوالمو جواب بدی...

آهنگ رقص دو نفره و تانگو و رقص تکی چی بود؟

میکاپت چه سبکی بود؟رنگ سایه و رژت؟

من عروسیم نزدیکه نکته ای چیزی هست بخوای بهم بگی؟انشاالله خوشبخت بشید

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه واجبه یا حکم اومده آدم بره حتما ماه عسل؟؟؟

خب وقتی آدم شرایطش جور نیست نمیره 

چرا اقد همه چیزو سخت میگیرید

من خودم دو ماه بعد خیلی یهویی رفتیم ... یعنی تو برنامه نبود که اصلا ماه عسل باید رفت

حالا مگه حتما آدم باید بره ماه عسل؟ از واجباته!

بله بعد چون تصمیم داریم مشهد یا کربلا بریم مهمه واسم

پارسال هم می‌خواستیم بریم بلیت گیرمون نیومد شوهرم هم زمینی نیومد مونده رو دلم 

2740
تو عقد رفتیم ابان عقدمون بود بهمن رفتیم ماه عسل اصلا به نظرم ماه عسل تو عقد باید باشه دیگه بعد عروس ...

ما هم یه سفری تو عقد رفتیم ولی خب حس میکنم این یه چیز دیگست و باید دو نفری باشه بچه بیاد نمیشه 

زیارت رو همیشه میشه رفت....مسافرت تفریحی همیشه نیست...خیلی هنوز رابطه هیجان و جذابیت و کشش داره بعد عروسی معمولا ....جایی باید بری که مثلا خیلی متفاوت باشه برات یا تا حالا نرفته باشی یا بدونی احتمالا تا مدت ها نخواهی رفت

عزیزم چون تازه ازدواج کردی میشه چند تا سوالمو جواب بدی... آهنگ رقص دو نفره و تانگو و رقص تکی چی ...

برای رقص من قبلش برنامه ریزی کرده بودم ولی نخواستم اونا باشه شانسی یچیزی گذاشتن فکر کردم شاید طبیعی تر باشه

میکاپمم والا سبکشو اصلا نگفتن چی بود ولی برای حنا غلیظ آرایش کرده بود که اصلا بهم نمی اومد اما عروسیم سایه ام اسموکی بود بقیه اش هم معمولی یه آرایش لایت که خیلی قشنگ شده بود 

عزیزم چون تازه ازدواج کردی میشه چند تا سوالمو جواب بدی... آهنگ رقص دو نفره و تانگو و رقص تکی چی ...

نکته ام هم اینکه اول سعی کن بهت خوش بگذره بعد چیزی رو دلت نمونه و همراه هم برای آرایشگاه نبر یا وقتی دنبالت اومدن تنها شوهرت بیاد

به من که خیلی خوش گذشت همه چی رو ساده گرفتم

ولی همراه بردم پیش خودم یکی دو نفری هم میومدن دنبالم اصلا تو ماشین راحت نبودیم تو ماشین اصلا خوش نگذشت آخرش شوهرم مجبور شد پشتو پر بادکنک کنه دیگه نیان