2733
2734
عنوان

شما بودین انتظار داشتین؟

63 بازدید | 10 پست

اگه شما مادرشوهرتون بیمارستان بود سریع خودتون و میرسوندین با وجود اینکه یه فاصله ۲ ساعت از هم دارید و دو روز هم میموندین و به کل اعضای خانواده رسیدگی میکردین تا مرخص شه. بعد الان که خودتون حالتون بد و دکتر گفته نزدیک بود سکته کنی و فلج شی انتظار نداشتین بهتون زنگ بزنه حالتون و حداقل بپرسه؟ اینم بگم دلیل بیمارستان رفتن خودشم هیچی نبود یعنی دکتر گفت کاملا سالم و مارو اسگل کرده 

اره اونم‌خیلی زیاااااد

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا هیچ وقت از مادرشوهر انتظار نداشته باش در عوضش هم هیچ وقت واسشون کاری نکن چون علم ثابت کرده مادرشوهرا گربه کورن و هیچ خوبی یادشون نمیمونه پس سریع خودت رو بهش نرسون به خانوادش رسیدگی نکن تا بعدا اینجوری بسوزی

کلا هیچ وقت از مادرشوهر انتظار نداشته باش در عوضش هم هیچ وقت واسشون کاری نکن چون علم ثابت کرده مادرش ...

واقعااا. جاری بزرگم حتی بیمارستانم نیومد ملاقات گفت کار دارم. فکر کنم اون بهتر از من میشناختشون

من مجردم از این داستانای مادرشوهر و عروس چیزی نمی‌فهمم والا ولی کلا تو زندگی سعی کن از هیچکی توقع نداشته باشی حتی پدر مادر خودت چون توقع داشتن فقط باعث عذاب میشه بدون توقع باش ببین چقد اعصابت راحت تر میشه 

فاقد ادب
2740
من مجردم از این داستانای مادرشوهر و عروس چیزی نمی‌فهمم والا ولی کلا تو زندگی سعی کن از هیچکی توقع ند ...

اره خیلی تلاش میکنم اینجوری باشم ولی خب دلم شکست دیگه. مخصوصا که همسرمم هیچ حمایتی نکرد. یعنی توجیحشون نکرد از اونورم حرف حمایتی نزد که یکم دلم آروم شه. در حالی که یه مدت میومد از سرکار خونه یه بلوایی درست میکرد که مادر من گفته عروساش زنگ نمیزنن حالشو بپرسن تند تند باید زنگ بزنن یا بیان خونمون

اره خیلی تلاش میکنم اینجوری باشم ولی خب دلم شکست دیگه. مخصوصا که همسرمم هیچ حمایتی نکرد. یعنی توجیحش ...

شوهر حمایتگر واقعا خیلی مهمه. سعی کن دیگه خیلی باهاشون کار نداشته باشی. هرچیشون شد خودتو بزن به اون راه