2737
2734

کسیوداشتم ک همه کسم بود مردونه پام بود دوسم داشت عشق پاکی داشت تو۲سالی ک باهم بودیم هیچوقت ازرابطه ج....سی حرف نزد عشق پاکی داشت مادوتاشهرمختلف بودیم البته محل زندگی پدرومادرش توشهرخودمون بود امابخاطرمحل کارش خونه مجردی گرفت تنهابود تنهاتوقعش ازمن این بودکنارش باشم محل کارش تهران بود امامنم شهرستان بودم خونه عموم نزدیک محل کارش بود تنهاتوقعش ازمن این بودبرم خونه عموم ب این بهونه ببینمش اون وقتی کنارش بودم کل شهرو منومیچرخوند خوشحال ترین ادم دنیابودیم وقتی میومدم شهرستان جفتمون دپرس بودیم اون میگف تنهاتوقعم اینه کنارم باشی خانوادم اینجانیستن غریبم دوسدارم عشقم کنارم باشه هواموداشت کادومیگرفت یادمه عمل سنگینی داشت تولدم بود من توقع نداشتم کادوبگیره نگران حالش بودم امااون کادوی خودشوفرستادپست کرد من واون بهم نرسیدیم چون خاله هام جدامون کرد خانوادم مخالفت کردن منم گفتم برو اون نرفت امامن خطموعوض کردم هنوزم از دورچکش میکنم اماچه فایده ازدواج کرد🙃💔حتی اگ ازدواج کنم محمدمویادم نمیره همه چیزم بود هیچکسوباورندارم جزاون دارم اهنگی رو گوش میدم ک اون فرستاد میگف حرفای دلم بتوعه. آهنگشم مثلا بود زانکو خونده 

میگف من بدون توحالم بده مگ میشه ازهم زده💔💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728