2733
2739
عنوان

کنکور رو امروز چطور دادین؟

250 بازدید | 30 پست

بیاید بگید جطور بود

من زیست رو خوب زدم ولی شیمی و فیزیک رو خوب نزدم البته فیزیک نخونده بودم ولی شیمی رو خونده بودم 

ریاضیم اکی بود 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیمی فیزیک چش بسته میشد 30 زد

فیزیک که اصلا نخونده بودم 

ولی شیمی رو خونده بودم برام سخت بود یکم 

فکنم شیمی رو ۲۰ بزنم 

ولی زیست رو ۵۰ به بالا زدم 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
😐😐

فیزیک حرکت ی جای گذاری میکردی فرمول در میومد 

دوتا حفظی داشت 

سه چهارتا سوال فرمول میزاشتی در میومد 

ی سوالم دما گرما کاری نداشت 

شیمی ی سوال موازنه 

چن تا سوال بدیهی حفظی 

چن تام مفهومی 

جدای مسئله

چندتا زدی از هر درس

به جز زیست بقیه رو دور و وره ۳۰ درصد زدم تعدادش

زیست یه ۲۰ تایی زدم 

2738
تبریک میگم ولی کنکورس که سخته خیلی بهتر میشه نتایج همه بد میدن حتی نفر اول اینجوری همه خوب میدن

سر کنکور ما ک ریاضی بود همه تجربیا نشسته بودن تو خونه میگفتن خیلییی راحت بود

امروز کنکورشون در حد ما بود بعد میگن 30 درصدم نمیشد زد😂😂

فیزیک حرکت ی جای گذاری میکردی فرمول در میومد  دوتا حفظی داشت  سه چهارتا سوال فرمول میزاش ...

موازنه اره دوتا موازنه راحت داشت 

البته منم بگم شیمی رو خیلی از سوالارو شک داشتم چون مرور نکرده بودم قبل آزمون وگرنه منم ۴۰ درصد رو قطعی میزدم

اگه کنکور تیر رو در این حد بدن من همه درسارو به دور وره ۵۰ ۶۰ میرسونم میرسونم

فیزیک اون سوالایی که جایگذاری بود هم زدم

تبریک میگم ولی کنکورس که سخته خیلی بهتر میشه نتایج همه بد میدن حتی نفر اول اینجوری همه خوب میدن

الان این کنکور سخت دادن بقیه؟

سر کنکور ما ک ریاضی بود همه تجربیا نشسته بودن تو خونه میگفتن خیلییی راحت بود امروز کنکورشون در حد م ...

اون درصدی که تو خونه میزنی با درصدی که سرجلسه میزنی خیلی فرق داره سرجلسه ادم کمتر میزنه

2706