2737
2739

سلام ب خانمهای گل نی نی سایت من اصلا بچه ندارم و خیلی دلم بچه میخواد و  البته  دکتر زنان خوب هنوز نتونستم پیدا کنم حالا میخوام بدونم اینهایی ک با دارو بچه دار شدن با وجود مشکلات زنان ک داشتن و بچه دار شدن البته من اگه خدا بخواد دوقلو دلم میخواد چیکار کنم ب نظرتون؟

میخوام بدونم  بارداری افراد سن بالا طبیعی بوده یا با دارو و یا  ای وی اف بوده میشه کمکم کنید کیا مشکل فیبرم و با نبودن تخمک فعال باردار شدن حالا یا با دارو با طبیعی

ببخشید نهایتن آدم چه سنی میتونه طبیعی یابادارو یا روش های نوین باردار شه؟مثلا۵۰سال یا نهایت زیر۵۰؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر خاله من در سن ۴۵ سالگی به طور طبیعی دوقلو دختر باردار شد ۴۴ سالگی ازدواج کرده بود حتی پریودش یادمه منظم نبود یه ماه میشد یه ماه نمیشد و دو ماه حامله بود هی بالا میاورد فکر میکرد معده اش مشکل داره رفت دکتر بهش گفت تو حامله صد در صد رفت آزمایش داد دید حامله ست 

2728
دختر خاله من در سن ۴۵ سالگی به طور طبیعی دوقلو دختر باردار شد ۴۴ سالگی ازدواج کرده بود حتی پریودش یا ...

وااای خوش بحالش خدا رو شکر خدا حفظشون کنه و ب همه خانمهایی ک دلشون بچه میخواد عطا کنه 

کسی دیگه نبود میدونم امروز جمعه اس و همه سرگرم خانواده ولی من امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود اعصابم خورد شد الان میخواستم اطلاعات بقیه رو بدونم یکم امیدواریم بیشتر بشه

شما هم دیر ازدواج کردی؟

اره عزیزم البته من ۳۹ سالم بود ولی دیر اقدام کردم خیلی اشتباه کردم راستی سه سالش ک عقد بودم و تو این سه سال زندگیم هم یکسال میشه ک دنبالش هستم ولی درست ندونستم چیکار کنم

2740
اره عزیزم البته من ۳۹ سالم بود ولی دیر اقدام کردم خیلی اشتباه کردم راستی سه سالش ک عقد بودم و تو این ...

ایراد نداره عزیزم انشالله صاحب یه دوقلو سالم و خوشگل میشی آوی اف هم میتونی بکنی 

تا زمانی که یائسه نشدی شانس هست بگیر نگیر داره من ۴۳ و ۴۵ ساله باردار هم دیدم هر روز باشگاه رفتن هم خیلی خوبه فعالیت تخمک ها رو بالا میبره البته سبک باشه چون ورزش زیادی هم باعث میشه حواب نگیری

از امروز میخوام دختر موفق و جذاب و پرشور و فعالی باشم میخوام آزاد باشم فقط به چیزای خوب و مثبت فکر کنم شاد و شنگول قوی باهوش خوشبخت پر از حس آرامش 
اخه ای وی اف خیلی هزینه داره منم الان ندارم

قسطی هم شاید انجام بدن بعضی مراکز 

امپول دوقلو زایی 

از امروز میخوام دختر موفق و جذاب و پرشور و فعالی باشم میخوام آزاد باشم فقط به چیزای خوب و مثبت فکر کنم شاد و شنگول قوی باهوش خوشبخت پر از حس آرامش 
تا زمانی که یائسه نشدی شانس هست بگیر نگیر داره من ۴۳ و ۴۵ ساله باردار هم دیدم هر روز باشگاه رفتن هم ...

ب نظرتون پیاده روی هم خوبه یا تردمیل؟ 

البته باشگاه هم سعی میکنم برم هنوز نشده برم راستی من اضافه وزن هم دارم خیلی چاق نیستم بیشتر شکم دارم 

2706