2737
2734

نمیدونم من دیوونه ام به پارتنرم شک میکنم یا واقعا اینجوریه انقدر فکر و خیال کردم دیشب خواب میدیدم با یه زن دیگس😑😑😑

یدونه شیطون بلا🙃
حس منفی جذب نکن 

نمیشه ببین امروز صبح زود میره سر کار واسم از آسمون عکس گرفته فرستاده هفت صبح و زیرش نوشته صبح بخیر عزیزم دقت کن پیام و عکسش هدایت شده بود یعنی از یه پی وی دیگه فوروارد کرده بود مغزم رد داده بخدا 😑😑

یدونه شیطون بلا🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه ببین امروز صبح زود میره سر کار واسم از آسمون عکس گرفته فرستاده هفت صبح و زیرش نوشته صبح بخیر ع ...

چرا اینو به خودش نمیگی؟ خودخوری نکن 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
2728
نمیشه ببین امروز صبح زود میره سر کار واسم از آسمون عکس گرفته فرستاده هفت صبح و زیرش نوشته صبح بخیر ع ...

شاید داشته تو پیوی خودش عکسو و متنشو ادیت میزده بعد بفرسته، من زیاد اینکارو میکنم 😂

2740
خودشم میگه فکر و خیال بیخودی میکنی اخه بهش گفتم خواب دیدم با یکی بودی 

عزیزم حساس نباش فقط خودت شکنجه میشی 

بشین با خودت فکر کن ببین واقعا ارزش داره؟ 

نمیدونم ولی به شدت بهش وابسته ام یعنی چجوری بگم مثل بچم میمونه انگار میخان ازم بگیرنش میترسم حتی مثلا به خانوادش حسودیم میشه دوست ندارم اونا دورش شلوغ کنن کلا بی عقل شدم رفته

یدونه شیطون بلا🙃
نمیدونم ولی به شدت بهش وابسته ام یعنی چجوری بگم مثل بچم میمونه انگار میخان ازم بگیرنش میترسم حتی مثل ...

میفهمم چون منم دقیق حال تورو داشتم 

و همین حساسیت ها هم بود 

2706