2733
2739

عکس العملتون چیه؟ 

خیلی ذهنم درگیره یه پسره به رفیقش گفته من تو کفشم😭😐 رفیقشم اومد بهم گفت 

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

😐 مگ تو کفشی؟؟ 

دیدنی اونو نگاش نکن 

حتما اون توی کفته 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توبه رفیقش گفتی یه پسره گفته رفیقش بهت گفته

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731

آدم حساب نکن طرفو ضایع میشه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ب پسرا نگاه کنی هوا برشون میداره ک تو کفشونی !

روی ی نفر کراشم 

بنظرت نگاش نکنم .؟ پرو میشه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
نه والا  اون نخ میده بمن بعد من تو کفشم🤔

پس اصلا محل سگم نده بش بزار اذیت شه

2740
خب بعضیا پرو میشن همه جا پر میکنن ک دنبالشی بستگی ب آدمش داره همه ک باشخصیت نیستن 

درسته 

درسته 

بعضی محیط ها نمیشه اینجوری رفتار کرد مثلا تو یه دانشکده باشید یا همکار باشید بعداون طرف بی شخصیت باشه همه جا پر کنه اینو بگه خب موقعیتای دیگ رو از شما میگیره ممکن تو همون محیط کار یا دانشگاه یا هرچی  کسی باشه واقعا بخوادشما رو  وبخواد پاپیش بزاره این چیزا ب گوشش برسه نمیاد دیگ 

زنگ میزدم بهش،و از پشت تلفن جر وا جرش میکردم . البته عوارض بدشم بابد نظر گرفت و لا توجه ب عوا ...

حضوری دیدمش چجوری بهش بگم که اون یارو رفیقشم خراب نشه

زنگ میزدم بهش،و از پشت تلفن جر وا جرش میکردم . البته عوارض بدشم باید نظر گرفت و با توجه ب عوا ...

میخوام اروم حرف بزنم باهاش 

2706